Betónovanie základov terasy na viac krát

Ahojte, robili ste niekto betónový základ ktorý ste betonovali na viac krat?? Mám základy na terasu cca 3,5 m3 a nestihnem to za 1 deň. Problém teda je že nevznikne 1 celok z toho betónu ale na stuhnutú vrstvu budem na druhý deň liať ďalší betón. Myslíte že to bude veľký problém? Železo by to malo držať v kope.
Odpovedať
@samsung221 Asi nemas moznost domiesavac inak by si to takto asi nerobil. Ak budete 2-3 a dobra miesacka tak za 1 den to date v poho. Inak by som odprorucal zaliat iba 1/2 zakladu myslim na bm a urobit diletaciu 2cm stryrodur a potom dobetonovat zvysok. Ide iba o terasu takze v poho.
Odpovedať
Profilova fotka
prosim ta, tisice domov su postavene rucne miesanym betonom na x-krat. taku terasku mozes zalievat aj po jednom furiku. co sa jej stane? spadne? 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Nahulakaj to tam betonpumpou .... cudoval by si sa kam to vedia nacpat 😄
Odpovedať
Tak tak spravil by som salung a napumpoval na 1x vratane tych zbytocnych zakladovych pasov a na obed uz pil pifko a do vecera griloval s kamosmi po dobre odvedenej praci!
Odpovedať
@samsung221 presne ako napisal kaspy, kedysi sa tak stavalo, takze myslim, ze zaklady na terasu tak mozes kludne zaliat..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?