Stopy po sroboch v sadrokartone

Dobry den, rad by som sa opytal, co majstri zle urobili, ked po polroku od instalacie SDK dosiek priamo nasrobovanych na drevotrieskovy obklad stien v drevostavbe (OKAL) zacinaju sa zobrazovat stopy po sroboch. Ako nieco take najefektivnejsie opravit bez toho aby to bolo vidno, ze je to opravovane? Dakujem za akukolvek radu, typ a trik.
Odpovedať
@budejovicky ako ich vidis ako obrys srobu, alebo flak? Pokial obrys srobu, tak ich nezasrobovali dostatocne a pokial flak, tak to moze byt zlym tmelenim, alebo tym ze urcite presrobovali parozabranu (ak tam vobec daka je) a moze tam vznikat lokalny tepelny most a vlhkost tie sroby vykreslila.
Odpovedať
Ahoj, hore prispevok je pravdivy. Mozem sa spytat, kto vam robil sadrokarton? Vidim, ze ste z ilavy. Dakujem
Odpovedať
@rkorba zdraivm Vas, tak to (vid obrazok) postupne vystupuje. Cize tym, ze boli slabo dotiahnute, mozno neboli az tak, ze tam bola "jamka" (pouzivali aj tie bity na SDK sroby). Cize ak vsetky co vycnievaju dosrobujem silnejsie, vytmelim, prebrusim a namalujem (biela) tak by to mohlo skryt? ale takto opravovane mieste budu urcite vidiet, ze?
Odpovedať
@melissapia Ahoj, nie som z Ilavy, ale z Novej Dubnice a bola to lokalna partia.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@modrak26 teraz potrebujem zistit ako to opravit tak, aby dobre bolo. mate napad?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@modrak26 to napadlo aj mne, jedine.
Odpovedať
@budejovicky aha, aj tak dakujem.chcela som len pre info do buducnosti, aby sme vedeli, komu sa vyhnut🙂 mame jedneho sdknistu vyhliadnuteho s odporucaniami, tak hadam bude mat cas a nebudeme to riesit viac🙂 No opravit neviem, nejde to u tej partie vyreklamovat? Ja by som s nimi narobila ine poriadky😒 nech to oni opravia. Lebo ak to je kvoli tepelnemu mostu, asi to pojde cele dole a nanovo... Neviem si predstaviť, ako by sa to dalo opravit bez vacsieho zasahu
Odpovedať
@budejovicky skus jednu tu chrastu odskrabnut a uvidis co je pod tym, ale asi to tmelili iba 1x a pouzili mozno nevhodny tmel, lebo toto vyzerá divne.
Odpovedať
@rkorba vsetko od rigipsu - extra a final. tmelilo sa 2 - 3x. ale robi sa to len niekde, preto si to neviem vysvetlit. ale ano, to mam v plane, vyskusat v jednej detskej izbe to spravit takto, uvidim ako to pojde a ako to bude vyzerat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?