SÚŤAŽ UKONČENÁ: Vyhraj parný čistič Kärcher v hodnote 184 EUR!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobre. Aj tento týždeň sme si pre vás pripravili skvelú súťaž. Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady v najväčšom Fóre o bývaní na Slovensku, sme sa vám spolu s Kärcher rozhodli priniesť prekvapenie v podobe užitočnej výhry, ktorú určite ocení každý z vás. Zapojte sa a vyhrajte parný čistič Kärcher SC 3 EasyFix s podlahovou hubicou EasyFix a odvápňovacou kartušou v hodnote 184 EUR! Prezrieť si ho môžete TU: https://www.kaercher.com/sk/home-gard... Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, akým spôsobom čistíte odolnú a priľnavú špinu v domácnosti? Ako sa vám s ňou darí bojovať? Podeľte sa o svoje tipy a výhra môže byť vaša. 🙂 Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Tip Modrej strechy: Už svoj parný čistič máte? Vyskúšajte podlahový čistič FC 7 Cordless alebo parný čistič SC počas 60 dní! Od 12.04.2023 do 31.12.2023 môžete zaregistrovať svoj produkt pomocou registračného formulára a využiť tak príležitosť vyskúšať ho pohodlne a bez rizika. Ak nebudete úplne spokojní s jeho výkonom, môžete ho vrátiť. S týmito pomocníkmi bude vaša domácnosť udržiavaná v hygienickom a čistom stave po celý rok. Viac informácií nájdete tu: https://www.kaercher.com/sk/skusajte-... Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj parný čistič Kärcher v hodnote 184 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Akým spôsobom čistíte odolnú a priľnavú špinu v domácnosti? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 16.10. do 22.10.2023 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle spoločnosť Kärcher. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Kärcher.
Odpovedať
V poslednej dobe sme prešli na ekologické čistiace prostriedky FROSCH tak s tými.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht ak sa mi podarí nejaké miesto "zanedbať" ako prvé prichádzajú čistiace prostriedky bežne dostupné v drogérií :) ... ak už ani to nepomôže, prichádza na rad ručný parný čistič z Lidlu od SilverCrest, avšak tento je pomerne dosť slabý na usadené špiny, resp. výkon odpovedá cene, čo si budeme vravieť :) ... mám doma vysaváč kaercher a taktiež aj mop a týchto pomocníkov si neviem vynachváliť :) ... ak by k nemu prišiel ich tretí pomocník, bolo by to neprekonateľné trojkombo mojej domácnosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nedám dopustiť na taliansky čistiaci prostriedok Sgrassatore Universal so sódou bikarbónou, je to doslova zázrak a zachránil ma aj po "nehode" mojej malej dcérky, ktorá sa v nestráženej chvíli dostala k červenej tónovacej farbe. Veľký pomocník je pre mňa aj technický benzín, ktorý bez poškodenia vyčistí aj lesklý povrch a čo sa týka exteriéru používame jednoznačne wapku Kärcher.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako bojujem z odolnou špinou. No tazko. Vyskusala som rozne prostriedky ale ani jeden nie je 100% preto moja posledna nadej je parny čistič. O ktorom som pocula samu chvalu. Takze ak by som vyhrala nafotim stav pred a po. A podelim sa o skúsenosť ☺️
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
Lahku spinu lahko =handra, voda ,ocot, vysavac.. Tazku pripravkami ako nspr. -HG, Fixinela, Fomestos, pronto
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht 👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
Uplne klasicky s handrou a na kolenách, a vôbec ma to nebaví :)
Odpovedať
Používam silný horúci roztok Jari alebo rozpustenej tabletky na riady, príp. podľa druhu špiny ocot, DM čistič na rúry, Fixinelu.
Odpovedať
Akým spôsobom čistím odolnú a priľnavú špinu v domácnosti? Čím príde 😜. Od bežne dostupných prostriedkov z drogérie či netu, po hrubú silu v podobe kefky alebo kartáča :-). Ak ani to nezaberie, uchýlim sa k odlakovaču, savu, alebo technickému benzínu, čo sa mi už veru aj vypomstilo 🙏 a flaky boli ešte horšie 🙄. S parným čističom nemám zatiaľ žiadnu reálnu skúsenosť, potešila by ma možnosť vyskúšať aj tento spôsob čistenia a upratovania v domácnosti 😍
Odpovedať
Profilova fotka
Na vodný kamen najlacnejší a najlepší klasický ocot. Na zažranú špinu používame CHANTE CLAIR.
Odpovedať
Kedze su rozne typy prilnavej spiny su aj rozne prostriedky. Na krbove skla je najlepsi popol a voda, na dalsie cif alebo riedidlo. Na niektoru spinu ucinkuju aj detske vlhcene utierky lepsie ako solvina. Parny cistic som este nepouzival, tak neviem na co vsetko je mozne ho pouzit. Rad vyskusam. Cest praci a robote pokoj!
Odpovedať
Špina v kúpeľni väčšinou Sanytolom alebo Savom a vzhľadom k odtoku v podlahe je možné aj wapkou. V kuchyni cif, v záchode Duck, na vodný kameň Coca Cola. Rýchlovarná kanvica kyselinou citrónovou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zdravim. Veľmi často používam ocot, prípadne Savo, Fixinela, cif, sada bicarbona ...👌
Odpovedať
V kuchyni používame Savo na kuchyňu a v kúpelke Savo do kúpelky :-D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht Cif, Fixinelu
Odpovedať
V starom dome sme používali karcher parný čistič, v novom zatial len bežné prostredky (savo,ocot,fixinela).
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht Najskôr použijem šetrnejšie prostiedky 🍀napr. na báze octu, keď nepomôžu, idú na rad silnejší pomocníci, ako napríklad Fixinela, Savo, atď 💪
Odpovedať
Akým spôsobom čistím odolnú a priľnavú špinu v domácnosti? Keďže sme ešte v šťádiu zabývania sa a dokončovania, špinu čistíme rôznymi dostupnými prostiredkami z drogérií a na základe odporučaní strechárov na modrej streche. Samozrejme že už nás to moc takto nebaví a najlepšie by nám poslúžil parný čistič o ktorý súťažím, bol by v našej domácnosti veľkým pomocníkom hlavne teraz pri dokončovaní domu, kde ešte veľa vecí treba čistiť :)🍀
Odpovedať
Ocot, sóda, kyselina citrónová a samozrejme aj komečné prostriedky. A k tomu handricky, kefky. Na biely drez aj prostriedky s bieliacim ucinkom. Na boj so zvyškami lepidla po lepkach na sklenených pohároch dokonca odlakovač :-). Na okná Karcher :-).
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
podlahy umývam štandardne Cif Brilliance Oceán, prípadne horúcou parou
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht na zažratú špinu používame profesionálnejšie čistiace prostriedky
Odpovedať
Na odolnú špinu, ako je vodný kameň mám koktejl ocot + sóda + (občas kyselina citrónová) + Jar+ teplá voda, zamiešať a do rozprašovača naliať. Počmáraná podlaha, dvere fixkami: 100% izopropanol. Fľaky na kameninovom dreze: Oxi Power Multi. Zvyšky po nálepkách na oknách 100% izopropanol + Kärcher WV 2 Black Edition. Hmmm... vyhrať túto mašinku by bolo super, to by som aj odolnú špinu s podlahy a celej kuchyne zvládol bravúrne. :D :D
Odpovedať
Ocot, sóda bikarboná, jar, sanytol, savo.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne ju poprosím, nech ide preč. Takto jej dohováram tri nedele. Potom nasledujú vyhrážky a 24 hodinové ultimátum. Potom pohrozím už použitím prípravku "Majster poriadok" (pamätníci budu vedieť...) Vtedy už trošku povolí, ale ja nemám trpezlivosť. Pár krát okolo nej prejdem a akože si ju nevšímam, keď v tom na ňu skočím a vytriem s ňou podlahu. Aký paradox, že ?!
Odpovedať
Profilova fotka
Záleží od toho kde čistím. Fixinela, domestos, rôzne bieliace prípravky na špary ktoré nepomáhajú 🥴 alebo cif a zubná kefka. Už dlho uvažujem nad parným čističom ale mám obavy či naozaj bude taký skvelý odstraňovač špiny alebo to budú vyhodené peniaze. Výhra by určite potešila 🍀👍🙏
Odpovedať
Na vodný kameň používam zmes voda ocot a prostriedok na umývanie riadu vo flakóne, ktorým viem vytvoriť aj jemnejšiu penu a po nanesení nestečie tak rýchlo ak mám vertikálnu plochu. Na hrdzu a vodný kameň fixinelu. Na rúru a sporák prihorené atď. Well done odmasťovač za studena. Rada porovnávam produkty. Teraz som odskúšala Denkmit Power fettlöser a bbq. Cleaner z action a w5 Universal cleaning spray z lidl a vyhráva ešte stále Well done...
Odpovedať
Väčšinou na odolnú špinu používam veľa rôznych prípravkov ktoré si nemiešam ako napríklad sóda s octom, horúca voda, ale bohužiaľ nie vždy to ide a tak na rad prídu aj prípravky s chemiou. Nakoľko ma upratovanie velmi baví a pomôcok od karcheru už doma zopár mám, tak som samozrejme rozmýšľala aj nad kúpou parného čističa práve od tejto značky. Ale samozrejme vyhrať ho by ma potešilo odosť viacej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte strecháči. U nás doma sa upratuje dosť často. So stavebným vysavačom Karcher som nadmieru spokojný a manželka si tiež pochvaľuje batériový čistič okien od tohoto výrobcu. Parný mop by sme do "partie" tiež radi prijali. 🙂 A moja chlapská rada: Na čistenie skla na krbe používam navlhčenú hubku na riad a popol. Špina ide krásne dole, potom sklo preleštím papierovou utierkou. Majte sa pekne, ja idem ešte vyčistiť sklo na krbe. 👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht mechanicka sila :)) alebo cif, pripdne technicky benzin. Na rúry sa mi osvedčila eurona od cerny
Odpovedať
Pouzivam mystik pastu, cillit bang a pulirapid, snazit sa cistit a upratovat pravidelne aby som predišla tomu, ze nieco bude extra spinave
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?