Susedov pes

Zobraz úvodný príspevok
dobry den.... susedov pes stale chodi na nas pozemok, vsade su psie exkrementy, od suseda nie je zabezpeceny plot, ohradenie ma zabezpecit, niekolkokrat som ho upozornoval aby zabezpecil psa aby nechodil na nas pozemok ale stale nic, je to nejak postihnutelne? ako sa branit? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi373 heh myslis, na pekaci?
Odpovedať
no tak nebolo by to nic noveho, sice ako nechapem ako to niekto moze ale aj u nas sa kradli kedysi psy a asi vsetci vieme, kde skoncili
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@goldenad0855bf To fakt? Fakt si tak pripečený, že sem prídeš a drbneš reklamu do 2 tém??? Ak chceš ponúkať služby alebo predávať tovar, musíš sa registrovať ako PRO člen, čo je platené. Tvoje príspevky nahlasujem. Veľmi skoro budú vymazané adminom.
Odpovedať
Prosím poraďte - sprej /postrek aby susedov pes prestal kadiť pri mojej vstupnej bránke…. Dohovor so susedom dôchodcom nepomáha. A tie hovná od vlčiaka sa mi už nechce vykliďovať . Ďakujem
Odpovedať
@krevetka https://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=... Ale skor by som mu tie hovna hadzal pred dvere a dochodcovi dohovoril, ze si vytrvala a budes v tom pokracovat ak neprestane...
Odpovedať
@turbot to nechcem robiť, potrebujem len psovi znepríjemniť ovzdušie pred mojou bránou
Odpovedať
Profilova fotka
@krevetka neexistuje blbý pes, iba blbý majiteľ. Toto by som riešila so susedom, on je majiteľ. Vážne naložit na lopatu a priniesť susedovi. On si musí svojho psa postrážiť.
Odpovedať
@jankazb súhlasím, len veľa ľudí to berie na ľahkú váhu povedia si, že a čo, stalo sa a vybavené a pritom by stačila maličkosť pochopenie druhej strany.
Odpovedať
Profilova fotka
@bernard_1 veď preto píšem že riešiť so susedom, nie so psom.
Odpovedať
@krevetka Pouzi "kaser" na psov, nastriekaj to tam ale nemoze prsat a idealne predtym ako chodievaju okolo. Dochodca ma svoj casovy harmonogram ktory nemeni ...
Odpovedať
@jankazb uz som to v minulosti riesila a nikam to neviedlo….Su to zatrpknuti dochodcovia
Odpovedať
Článok sa načítava...
@krevetka to je fakt a nedajbože aby sa niekomu prispôsobili, tento problém aj rodičia riešili pred pár rokmi a nikam to neviedlo, otec pravidelne odpratáva zpred brány darček čo mu tam denne susedov pes nechá, už ale rezignoval
Odpovedať
ten pes za to rozhodne nemoze. ak sa s tym susedom neda rozumne dohodnut, tak by som to robila tak, ako bolo vyssie spomenute, hadzat mu to naspat tam, ved on sa spamata, si myslim.
Odpovedať
no raz budete aj Vy dochodcovia ...ja to zas vidím naopak /ako dochodca / .mladý sused je arogantný , venčí ho ked nie som doma , ja normálne pred jeho zrakom to pozberám na lopatu a surovo prehodím na jeho dvor -padne to kde chce .....aj druhý mladý sused venčí psa k mojmu plotu , urobím to isté , obidvaja sa " bočia " ked ma vidia ...ešteže som celkom urastený dochodca /180cm /120kg /..
Odpovedať
@daralbajda myslim, ze toto su veci, ze nejde ani tak o to, ci je to starsi clovek alebo mladsi, ale skor je to o tom spravani, o tej ucte k inym, my ked chodime von, tak vrecka su samozrejmost.
Odpovedať
@kordo3 asi tak nejak. To je vecny problem aj u nas, ale poviem tak, ja mam svedomie ciste a to ame velkeho psa, no nedovolil by som si niekde vonku nechat jeho kopu
Odpovedať
@pracovnik_lc tak to je myslim jedno, ci velky ci maly pes. To je proste automatika, ze ked idem zo psom von a niekde to vylozi, tak to tam nenecham. Jasne, ine je niekde v lese alebo v poli alebo podobne, ale tak normalne v meste?...
Odpovedať
Profilova fotka
@lukso88 ludia su rozni, to je tazko, niektorym je to uplne jedno, ale keby si to niekto nasiel hned pred branou tak by ho to asi nepotesilo a by sa zbadal, precitol.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankom7 to je sice pravda, ale mnohych to proste aj tak nepresvedci, aby si po svojich psoch vonku upratovali, to je bohuzial fakt
Odpovedať
@lukso88 ako mozes aj sam spozorovat na prechadzke mestom, hocijakym mestom, tak je zjavne, ze to automatika u niektorych nie je.
Odpovedať
vsade, v kazdom jednom meste ci na dedine najdes takych nezodpovednych ludi, to proste musi byt🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda Súhlasím 🙂
Odpovedať
@anulienacka Neviem, či som to tu už náhodou nedával ale... Pred našim panelákom na trávnatej ploche som raz videl jednu pani ako venčí psíka. Ten sa vykadil, ona vytiahla servítku a ja som si povedal že super, zberá po ňom hovnuľdá. Na moje prekvapenie tou servítkou psíkovi utrela zadok a servítku hodila k hovnu do trávy... 🤔
Odpovedať
@toky1 to je nic. ja som raz robila v jednom kancli, kde som videla (nie raz ani dva krat) ako si chlap stiahol gate, prisunul sa k stromu alebo takemu muru co tam bol, vys*al sa a odisiel. Ani sa neutrel.
Odpovedať
Profilova fotka
@nesmiemzabudnut ludia uz ozaj niekedy nevedia co od radosti, ale teda nerozumiem, ci akoze nejaky zaklady slusneho spravania alebo co im nic nehovoria.
Odpovedať
@nesmiemzabudnut Ruskí vojaci fasovali nové trenky bez vačku...Vojak sa pýta veliteľa ako majú nosiť tie trenky, keď tam chyba vačok 🤔 ... Odpoveď: Dnes je to jedno ako si ich oblečieš a zajtra si ich oblečieš tým hnedým pásom dozadu...""co tam bol, vys*al sa a odisiel. Ani sa neutrel."" Aj tak sa dá.... 😄
Odpovedať
@technik007 niečo o Ukrajinských vojakoch nemáš?
Odpovedať
Profilova fotka
@nesmiemzabudnut stačí ísť v Bratislave na hlavnú vlakovú stanicu a tam sú takéto veci na dennom poriadku. Robenie potreby na verejnosti za bieleho dňa.
Odpovedať
Profilova fotka
@toky1 😄 😄 toto je uz aj na mna vela, akoze som milovnik zvierat aj vsetko, ale toto by mi nenapadlo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?