Železobetónový strop - ponuky a statika

Dobry den majstri, ake mate skusenosti s dopytom monolitickeho stropu? Podla mojho projektu mi chodia ponuky na cenu prace viac ako 5tis. no a nik nechce robit bednenie s dosiek ktore mam k dispozicii, a to nehovorim o tom ze mam doporucanie od majstrov na prerobenie projektu statiky 🙄 vraj tam je minimalne 2x viac zeleza ako by tam malo ist. Vie sa mi prosim k tomu niekto zodpovedne vyjadrit?
Odpovedať
Detail vykazu vyztuze
Odpovedať
@pancho neda sa zvacsit obrazok, ale to je jedno. strop niekto ratal, takze take blaboly od akoze majstrov nepocuvaj, mas vykres daj to naviazat podla toho. ze nechcu pracovat s tvojimi doskami je normalka, dnes uz chce kazdy pracovat s nejakym systemovym debnenim, v tomto pripade aspon s preglejkami 0,5x2,5 standard, kto by sa ti hral s nejakymi doskami. ak chces tak si to zasaluj a podstojkuj sam a najdi niekoho na viazanie vystuze. lenze 1 tona vystuze je nezaujimava na viazanie cenovo. aku ponuku si dostal?
Odpovedať
Vdaka, no ono to nieje vidno, neda sa tu prilozit pdf je to 4,8tony, ponuka napr: len praca debnenie stropu (našim debnením) - 2635 EUR armovanie stropu - 2166 EUR betonáž - 470 EUR Budem si to musiet asi urobit sam 🙄
Odpovedať
@pancho dost,hladaj inde
Odpovedať
Profilova fotka
takto si to neoveríte, nie sú tam rozmery ani účel priestorov, ale sedliacky rozum hovorí, že do 5 m sú v nosníkoch keramických stropov alebo hrebienky alebo prúty 2 ks po 60 cm, ,to isté vo filigránových stropoch. Sú tam veľké otvory, nosníky majú iný spôsob výztuže, ale prehodnotiť sa to dá. Potrebujete iného statika, pretože svojvolné zasahovanie do dokumentácie by pri chybe robilo problém.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?