Škáry medzi stenou a sdk stropom

Dobrý deň, chcem sa spýtať nakoľko nechcem zbytočne očierňovať staviteľa. Kúpili sme dom, holodom, a dnes som si všimol toto na v každej izbe. Je to v poriadku aby mi takto odovzdal dom ? A viem si to niečím vyšpárovať? Dom sme ešte neprebrali, preto sa pýtam na skúsenosti. 😕 😕 Ďakujem
Odpovedať
@vepooo klasicky pripad fuseriny
Odpovedať
Profilova fotka
@vepooo taj to opraviť.... Véd za to platíš Nanesú tam silikón a pretrú
Odpovedať
No mne teraz dokončili SDK podkrovie a dávali mi na spoje Magic lišty, sú to dilatačné lišty a po pretretí ich je vidno len veľmi jemne (aj to asi preto lebo viem že tam sú 🙂 To čo máš na fotke je čistá fušerina a pozorne by som si prešiel ako vyzerá zvyšok domu aj pri iných prácach ako SDK. Vezmi si na obhliadku niekoho kto tomu rozumie ...
Odpovedať
@logo22 silicon nikdy nepretru...
Odpovedať
@vepooo reklamovat, ale nic strasne da sa tam akryl. @logo22 uz si niekedy pretieral silikon ked tak super radis?
Odpovedať
@vepooo ked je stena omietka a strop sdk nechava sa medzera na hrubku stavbarskej ceruzky ale vtedy ked sa pouzije klzna paska. Ts ale na fotke nieje a skor je to medzeta na akryl ktory ta nikto nedal😉
Odpovedať
@palo18 mozno myslel siliconakryl. Ten sa da a je trochu lepsi ako akryl. Ked uz toto nevkusne riesenie skor tmel od ilbrucku ktory je pruzny aj po roku.
Odpovedať
Profilova fotka
To by Vám mal developer opraviť a aj po roku keď stavba sadne sa môžu objaviť prasklinky
Odpovedať
@vepooo pozri si na "ozdobné polystyrénové lišty", ľahká montáž a spĺňa to účel.
Odpovedať
Rozhodne reklamovat,nekupujes vec co budes pouzivat par dni, kupujes dom. Ked niekto zaplati za dom nemale prachy, na ktory si este aj musi pozicat, tak rozhodne nebudem doplacat na niekoho odflaknutu robotu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?