Napinane stropy do rodinneho domu

Ahojte, ma niekto skusenosti s napinanymi stropmi? rozhodli sme sa pre ne do rodinneho domu😉konkretne biele matne, za kazdu radu dakujem
Odpovedať
máme od tejto firmy a sme spokojní :-) https://www.novestropy.sk/nase-realiz...
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
@lenkamt wau veľmi pekné, koľko to meria? výroba trvala ako dlho?, tiež nad niečim takým premýšľam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulikk318 Dizajnovo to vyzera naozaj kradne, myslis ze to bude mat aj nejaky prakticky ucel? zaujma ma to, nemam s tym skusenost
Odpovedať
@marko9902 Ma jediny a to ze nemusis malovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba Hm, znie tak toto znie super. Ked sa nemusi malovat o pracu menej. @zuzulikk318 V akych to mate rozmeroch ?
Odpovedať
@marko9902 zaklad co sa nam paci je, ze to nepopraskaako sadrokarton, krasna rovna plocha.
Odpovedať
@lenkamt dakujem za radu, mrknem 😉 krasne to mate😊nevidim dobre podla foto, mate leskly strop, ci matny?
Odpovedať
@zuzulikk318 ja mam taketo tiez strop je leskly a stropy su matne pekne to kontrastuje aj ked ja ich mam v tmavej skoro az sedej
Odpovedať
@lenkamt Ahoj, tiez to zvazujem , mozes mi povedat plochu a kolko to stalo? a ako sa riesi pripadne nejaka vymena svetiel ? musi prist znova ta firma , alebo sa to da aj svojpomocne zvladnut? a ci sa pri velkych plochach tie folie musia zvarat (povedzme 50 m). Su priplatky ked je priestor tvarom koplikovanejsi ako obycajny obdlznik. Prepac za tolko otazok , ale ak aspon na niektoru z nich budes vediet poradit , budem ti velmi vdacny . S pozdravom ROBO
Odpovedať
@gresomajo prosime si fotkuu🙏🏻😊
Odpovedať
@zuzulikk318 máme to matné, tiež sme to dávali kvôli tomu, že sadrokarton by pri tých trámoch popraskal @robbur hore som dala link na firmu, má tam uvedený aj cenník, nám robili špeciálnu cenu, lebo kvôli trámom sa tá plocha inak rátala, vyšlo to 850 eur. svietidlá netuším, podľa mňa to svojpomocne nezvládneme, kľudne sa obráť na tú firmu, pán bol veľmi ochotný a milý @lejak2 obývačka s kuchyňou má 30m2, robili to jeden deň, potom prišli ešte raz natiahnuť lišty
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
My máme v kuchyno-obyvacke cca 33m2 biely lesklý. Vyzerá to veľmi dobre, práca trvala cca 4 hodiny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?