Strešná krytina top

Profilova fotka
Ahojte, chel by som sa opýtať, aká strešná krytina je podľa Vás momentálne TOP na zakrytie väzníkovej valbovej strechy na rodinnom dome? Rád by som vedel čo je podľa Vás dobré cena/výkon ...
Odpovedať
@martin_michalec v prvom rade závisí od osobných preferencií materiálu, potom vzhľadu dnes už renomovaní výrobcovia strešných krytín pokiaľ si nevyberieš totálny lowcost od nich ponúkajú kvalitné krytiny + veľa samozrejme záleží od kvality realizačnej firmy.
Odpovedať
@martin_michalec napisala som IP
Odpovedať
@martin_michalec dobre je napr. Bramac, lenze ja osobne som sa na to vykaslal a isiel som po cene !!! priklad. strechu mam 270 m2 a krytina ma stala presne 954,31 eur, / canadsky sindel. to si urcite s pricipu ziaden slovak neda 🙂 , vsak ako by vyzeral pred susedmi? / plechova stala o 2,4x viac a slovakmi oblubena skrdla Bramac dokonca 5.984, eur . bo to neni len o m2, ale najma tam cenu robia okrajove a koncove a pol skridle co su snad 5 az 7 x nasobne drahsie ako normal !!! na canadsku asfaltovu skridlu mi stacili noznice na plech a bolo vyrobene aj okrajove aj pol skrydle!!! nehambim sa za strechu !!! mam ju so zarukov presne na 30 rokov co ani firma ani ja tu uz po tolkych rokoch nebudeme, a ked mi v canade vydrzala od 81-ho roku ta neverim, ze slov. je v inej dimenzii a sa rozpadne po 5 rokoch !!! no a ratajte so mnou mily ucastnici zajazdu, kolko, ze to canadskych sindlov vymenim za cenu bramacu? mne to vychadza matematicky na 6x a to by som musel zit 180 rokov !!!
Odpovedať
@kavar poznám niekoľko domov v mojom rodisku čo majú tiež ten "kanadský šindeľ" dlhé roky a nemajú problémy ale aj takého čo po 10 rokoch mu to začalo odchádzať. Ale nie to som chcel 🙂 . Ja len že tu po MS je prevažná väčšina názoru že plech patrí max. tak na šopu, nechcem vedieť čo si myslia o tvojej streche. 😄
Odpovedať
@sousedekovci89 co si kto mysli mi je absolutne u prdele a fakt je mi to srdecne jedno, za ppzicane si aj debil dokaze postavit dom a dokonca aj palac !!! toto je moj nazor na hypotekarov !!!
Odpovedať
@kavar to isté asi ako keby mňa niekto odhováral od plechovej strechy 😄 len mi nedalo 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?