Odtok vody z plochého prístrešku

Dobrý den prejem v projekte mám navrhnutý plochy prístrešok nema niekto skúsenosti ako elegantne odviesť vodu môj projektant mi len povedal atikove murivo a nič viac vopred velmi pekne ďakujem za pomoc
Odpovedať
Profilova fotka
@donvaler sposob riesenia dazdoveho zvodu je sucastou projektu. Osobne nechapem kombinaciu stitovej strechy a tohoto paskvilu, ale ty si investor. Najcastejsie je to riesene vyspadovanim a zvodom v stlpe alebo fasade, ale to ti povie projekt.
Odpovedať
@mgx práveže v projekte nič o tom neje spomenuté
Odpovedať
@donvaler tiez nechapemzmysel tej striesky ked sa tam dala krasne predlzit ta sikma strecha
Odpovedať
@sousedekovci89 aj tá nižšia strecha je špatne spravená musí tam zatekať na stenu, také rôzne vyšky sú len problém a nevidím tam ani žľab na odtok
Odpovedať
@duzu to je len vizuálizacia bez detailov kvôli dopasovaniu farieb všetko bude úrobene správne takže všetci odporúčate vypustiť plochu striesku a nahradiť to šikmou áno ?
Odpovedať
Profilova fotka
@donvaler Ano.. toto je ozaj ako past na oko
Odpovedať
Profilova fotka
@donvaler stalo by za to ukazat vsetky pohlady a dispozicne riesenie, pretoze ak na jednom pohlade najdes 5 problemovych miest, bude ich viac. Vacsinou je to bud lacny katalogovy projekt, kde sa vyhrali s farbickami, ale na dolezite detaily chybaju. Lebo vsak naco. Druha moznost je vizualizacia cloveka, ktory nikdy dom podla tohto projektu stavat ani to platit nebude. Pohladove blbosti, ktore len vycerpaju vrecko investora bez akejkolvek pridanej hodnoty. Vitazstvo hmoty nad ucelom.
Odpovedať
@mgx ta vizualizacia bola robená dodatočne len koli predstave ako bude vyzerať hnedá strecha a aké obloženie tehlou by sa hodilo k domu takže to nieje smerodatné
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?