Menu Forum

Firma : Ing. Attila Kálazi Gorkého 36 941 10 Tvrdošovce okres Nové Zámky, skúsenosti.

(zamknutá)
9. sep 2015
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
suffo (33 r.)
Ing. Attila Kálazi - Realizácie striech
Ing. Attila Kálazi PRO

Služby - pokrývači, klampiari, tesári, izolácie plochých a šíkmych striech - Okres Nové Zámky
45
fotoportrét
fotoportrét
suffo (33 r.)
Ing. Attila Kálazi - Realizácie striech
Ing. Attila Kálazi PRO

Služby - pokrývači, klampiari, tesári, izolácie plochých a šíkmych striech - Okres Nové Zámky
45
 @tinika11 Pani ja by som len chcel vedieť, že pre koho pracujete a koľko Vám dáva zato, ak zvyšujete sledovanosť stránky???
9. sep 2015 o 13:06  •  sníva o dome  •  www.strechy-tesari.sk  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
later
5
Registroval sa 5. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 95 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
later
5
Registroval sa 5. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 95 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 @tinika11 Už prestante to tu dookola riešť.
Veď Ste tu písali: " Táto téma je pre mňa uzatvorená ".
Sama neviete čo chcete.
9. sep 2015 o 13:08  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1685 príspevkov. Má 8 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1685 príspevkov. Má 8 priateľov.
 @tinika11 To som rád že ste ma odhalila p. HOLMSOVÁ.... emoticon emoticon emoticon Ináč som vyučený kuchár emoticon emoticon emoticon ...Takže ste presne vedľa..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Budte rada že nenatrafíte pri eventuálnej návšteve lekára chirurga na kováča??? Ako by to dopadlo??? Čo vy na to???
9. sep 2015 o 13:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2918 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2918 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
 @tinika11 Prosim ta skoci uz, robis zo seba kravua robis si tu hanbu, admin daj mi ban a zamkni tuto temu lebo tu ma niekto IQ pod 50 a potrebu vrtat.
9. sep 2015 o 13:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
fotoportrét
fotoportrét
technik007
1
 @tinika11 Nebudem sa už opakovať,ale prosím prečítajte si môj príspevok pozorne, ak chcete na neho správne reagovať. emoticon emoticon
9. sep 2015 o 13:18  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
95
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 204 príspevkov, 6 albumov a 5 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
95
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 204 príspevkov, 6 albumov a 5 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
 Diskusiu pre viacero dôvodov uzamykám. Jedným dôvodom je, že sa diskusia zvrhla k útočeniu a urážaniu, druhým dôvodom je, že pani @tinika11 nie je priamo zapojená do obchodovania s Profesionálom @suffo, ale ide o informácie z tretej strany, ktoré môžu byť mierne zdeformované a nepresné.

Našim cieľom je, aby si používatelia medzi sebou vymieňali svoje skúsenosti a rady, avšak zároveň chceme udržiavať príjemnú atmosféru, v ktorej sa všetci budú cítiť príjemne. Verím, že to tak i naďalej bude emoticon

Prajem krásny deň, Jana, 4nets team
9. sep 2015 o 13:47  •  zariaďuje byt  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.