Cena strechy 268 m2, 16 m3 dreva bungalov súrne...

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, prosím Vás aká by mala byť cena strechy na bungalov. Klasicky krov zo stolicou, valbova, prestrešený vchod vpredu a terasa vzadu. V projekte je výmer reziva 16 m3 a plocha 268 m2 (pre verziu 22 stupňov). My chceme 25 stupňovú verziu, takže tam pôjde trochu viac dreva a aj krytiny asi... Krytina Mediterran danubia evo carbon. Komplet cena za motáž krovu, drevo, krytinu a jej pokládku a inštaláciu zvodov. Aká je dobrá cena? Cez víkend sa musím rozhodnúť, dostanem cenové ponuky, tak aby som vedel čo sa dá ešte zjednať...(jeden, že má drevo po cca 205 eur) Meníme narýchlo firmu, pretože pán čo to mal robiť sa ukázal ako neseriózny... :-| Môžete napísať aj PM. Pridávam aj foto. ĎAKUJEM.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@kamajabo To je uplne posledná možnosť, ale ja nemam ani drevo ani krytinu kupenu. To by sa hadam dalo zohnat do 2 týždňov, len ta cena práce je zatiaľ celkom palka...keby to bolo o 2-3 tisic menej, tak to beriem...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@predatorzv zdravim. Teraz som nasla tuto diskusiu. Zaujimalo by ma teda kolko vas ta strecha nakoniec vysla? Ideme stavat ten isty domcek pri ziari
Odpovedať
Profilova fotka
@tealc cca. 14,5 tis komplet + plecharina cca 500 eur zvody a komin, ale ponuky boli do 19 tis.
Odpovedať
Profilova fotka
@tealc Teraz su ceny úplne inde skrz pandémie je nedostatok dreva čakacie doby ani nehovorím. Diskusia je z roku 2018 takže kludne môže byť že to čo bolo vtedy 14-15 tisic teraz bude 17-18.
Odpovedať
@tronic dakujem. Ved toto. Ze ceny isli strasne hore. Aj dreva aj vsetkeho. No my mame ponuky cca 19 tisic. No co uz
Odpovedať
Profilova fotka
@tronic material šiel isto hore, to ide každý rok a práca sa minimalne drží, ak aj tá nesla hore... Takže tých 19 tis. je reálna a povedal by som ok cena ešte.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?