Zburanie stodoly povolenie??

dobry vecer chceli by sme na jar burat,zvalit stodolu ktoru mame na pozemku , ale nieje v liste vlastnictva nema súpisne čislo. co by sme mali potrebovat? ake povolenia? byvame na liptove, na dedine stodola sa zklada zo 6tych nahnutych pilieroch, a prehniteho dreva tramov dakkujem za kazdu radu
Odpovedať
Ak nieje na LV, tak urcite netreba buracie povolenie. Ale ohlasenie asi bude potrebne, odstranenie drobnej stavby sa ohlasuje. Ono je to vlastne cierna stavba v zlom statickom stave, takze by nemali byt ziadne obstrukcie..
Odpovedať
@alexkrpec ak nie je na LV, tak akoby ani nebola :-D zburajte ju kludne, ak by daco, tak "spadla" :-) nam to takto poradila pani na stavebnom urade, lebo asi sama nevedela, co s tym, ked ta budova vlastne neexistuje :-)
Odpovedať
som aj myslela ze ohlasenie na obecnom urade mozno este doplnim oboznamenie susedov a staci, leebo nas strasia s povoleniami.super to budem teda riesit na jar netreba cakat na povolenie ziadnee. pekny vecer
Odpovedať
...no a nezabudni ze na odstranenie azbestovej strechy potrebujes volat specializovanu firmu na nebezpecne odpady :-| ...alebo zariskujete a budete demontovat sami?
Odpovedať
@andrejkam to nevyzera ako azbest..
Odpovedať
@cache skridla?....azbestova? ;-)
Odpovedať
@andrejkam azbestovy bol len eternit a take vlnite platy Toto vyzera ako historicka betonova, nieco taketo: http://www.malinova.sk/portals_pictur...
Odpovedať
@cache asi mas pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejkam Ak oficiálne neexistuje stodola, tak neexistuje ani strecha. :-) :-) :-)
Odpovedať
@andrejkam azbezt strecha tam nieje strechaa je skridla
Odpovedať
@alexkrpec to uz sme pozrrali boli azbestove rury do kominov ten sme odstranili. burat budeme svojpomocne na jar
Odpovedať
Profilova fotka
@alexkrpec :-D Asi má chuderka stodola svoje dni už zrátané, ale inak je neskutočne milá.... A určite aj užitočná. Keby ste si dnes chceli nechať niečo také postaviť, pod 30 litrov sa nezmestíte.... A určite sa do nej zmestí (a skryje pred svetom) množstvo bordelu. Teraz sa bude povaľovať po dvore......(?)
Odpovedať
Článok sa načítava...
je paraddna ja som nanu nechcela dat dopustit ked sme dom kupovali, predstavovala som si letnu kuchynu dve garaze, dielnu motorky bike vsetko svoje miesto ! 5 m. letnych stodola stala nedotknuta /pracov.povinnosti v zahranici/ a ked som sa vratila stodolu c hrozostrasnom stave piliere vid. foto nahnute a trami su stare,neda sa stym nic robit nebolo o to postarane 50r. a ja to nejdem dohanat! dva mesiace od kupi som to vytriedila, drevo plast sklo smety stavebny bordel na jar budem cakat kdo nam stym pride pomoct.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexkrpec veď zavolaj staredrevo.sk a myslím,že oni ju rozoberú odvezú a aj ti zaplatia.
Odpovedať
@poliacik321 @poliacik321 cauko nemaju zaujem ze drevo prenich nieje zaujimave mi dosla odpoved od nich
Odpovedať
Profilova fotka
treba pohľadať na nete, prídu, rozoberú, zaplatia... v inzercii majú: vykupujeme dosky zo starej stodoly týždenník Pardon TN alebo http://www.staredosky.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@alexkrpec tak potom navariť kotol guľášu a zohnať poriadnu partiu. Ja keď som váľal niečo podobné som postupoval takto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
najviac roboty bude so škridľou
Odpovedať
@poliacik321 zostavucka uz je hotova dufam Ze bude pocasie, taketo velke si valal?
Odpovedať
Profilova fotka
takto sme búrali dom: priprav veľké kladivá skoč do krčmy, vezmi miestnym po pive a na dvore už len ulievaj a uhýbaj sa troskám
Odpovedať
Profilova fotka
@alexkrpec juj nie...o polovicu menšie možno aj viac ako polovicu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
A nie je ani na katastralnej maoe? My mame tiez takuto stodolu bez supisneho cisla ale na kat.mape je zakreslena. Tiez nevieme co s tym. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
A nie je jej škoda? Keby sa dala nejako prerobiť, parádna chatička. Ale teda súhlasím, pokiaľ nemá súpisné číslo ani lv tak netreba povolenie.
Odpovedať
@viktor_mirga a myslite ze ta stodola bude na Vas prave čakať 6 rokov? Citajte datum kedy bol zadany prispevok
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?