Vyjadrenie Spp

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je potrebné k stavebnému povoleniu aj vyjadrenie od SPP aj keď plyn nebudeme mať a ani cez pozemok nevedie plynovod dakujem za odpoved
Odpovedať
Dobré ráno, Áno, je to potrebné - musia to aj oni oficiálne potvrdiť.
Odpovedať
@milanista dakujem za odpoveď Len je tam problem sa k nim dostať v Michalovciah SPP nam nevedeli poradit info linka 0 bodov a ked som napisala na email tak mi len odpisali ze to maju na starosti ine odelenie
Odpovedať
@nikush93 tak to ti verím, teraz mám pocit, že všetky úradníčky len kávičku pijú a nič neriešia a my ľudia sa môžeme aj zblázniť. A to ti ani nepovedali, ktoré iné oddelenie to má na starosti?
Odpovedať
@doritt nepovedali 🙂 nasla som len adresu na podatelnu tak im to poslem poštou a uvidim ci bude nejaka odpoved 🙂
Odpovedať
@nikush93 katastrofa toto, tie úradníčky pandémiu zobrali riadne vážne ale neuvedomujú si, že niektorí ľudia niektoré veci jednoducho potrebujú vybaviť a nie na nich len neustále čakať. Neskutočné!
Odpovedať
@doritt keby mali zaplatené len za to co vybavia kladne, tak by sa ináč obracali...
Odpovedať
no tak neviem... https://www.spp-distribucia.sk/poskyt... zabralo to necele 3 sekundy
Odpovedať
Vyjadrenia k povoleniu rieši iba SPP Distribúcia, tak ako dal info marekjahoda. Distribúcia zabezpečuje opravy a nové potrubné siete a teda aj vyjadrenia k tomu, či vedie plyn cez pozemok. Ostatné pobočky SPP riešia už len či chcete mať plyn od nich a platby a tie veci s tým. Lebo plyn môžte mať aj od iného dodávateľa. Sú to dve rôzne veci.
Odpovedať
@nikush93 Asi pred 14 dnami nám prišlo vyjadrenie, žena to robila a mám pocit,že sme to vyplnili,pridali situaciu (z projektu) a zaslali na adresu. Asi po 26 dňoch nám prišla dobierka a vyjadrenie (kladné). Žiadný problém nebol,majú na to 30 dní,že vraj. 🙂 Neplynarenské vyjadrenie,plyn je ďaleko 😕
Odpovedať
@daralbajda tak to máš pravdu, to by bolo už o inom!
Odpovedať
U nás plyn tiež nie je...... odpoveď na žiadosť nám prišla do 7 dní, sama som bola prekvapená
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@budix Ahoj prosim ta ziadali ste ku stavebnemu povoleniu SPP o vyjadrenie k neplynarenskej stavbe za 96Eur alebo len stanovisko k existencii a priebehu plynarenskych stavieb za 18 eur? Dik vopred za odpoved. zu
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme vedeli,ze tam nic nejde,tak sme ziadali o stanovisko k existencii a priebehu plynarenskych stavieb. To druhé (96€) sa žiadá,keď už potrebuješ detailne vyjadrenie k projektu, si myslim ja.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, pripojím sa 🙂... Ktorú žiadosť ste dávali na vyjadrenie k existencii a priebehu plynárenských stavieb? Lebo čítam, že to za 18€ nie je možné použiť na účely stavebného konania a má len čisto informatívny charakter. Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?