Stavebný denník vo Worde - máte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
potrebujem niekoho kto v tomto období kolaudoval a pisal stavebný denník do wordu, o nahliadnutie schémy a struktúry ako to má vyzerať dakujem vám
Odpovedať
@chrobak7 @tomik25 veľmi by mi pomohol stavebný denník, ak môžete prosím zaslať na podkonicky.martin@gmail.com
Odpovedať
@jana_fedorisinova @podko poslane
Odpovedať
Profilova fotka
@tomik25 da sa to aj sem do spravy poslat?
Odpovedať
@okro1 pošlem
Odpovedať
@tomik25 prosím vás,mohli by ste aj mne poslať Michaela.01@centrum.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@tomik25 neprislo mi nic.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@chrobak7 zdravím našiel som túto tému a chcem sa opýtať či ešte máte ten denník. Ak áno poprosil by som vás. michalkormanec@gmail.com
Odpovedať
@tomik25 zdravím ak máte ten denník ešte k dispozícii mohol by som poprosiť ? michalkormanec@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@chrobak7 @tomik25: Velmi pekne by som Vas poprosil o zaslanie stavebneho dennika na: phrebicek@centrum.sk Vopred dakujem.
Odpovedať
@chrobak7, prosím, prosím,môžete mi poslať vás staveb.dennik.Je to urgentne.Mysleli sme si,že stavbyvedúci ho viedol,ale popravde pri tých všetkých prácach na to pozabudol.Ale prácu spravili na 1*.Moc ďakujem. Mail:drobcek81@yahoo.com
Odpovedať
@zabka1124 Poslal som...
Odpovedať
@chrobak7 ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte stavebnici, taktiez velmi pekne poprosim o zaslanie stavebneho dennika na domkopanice@gmail.com Moc dakujem za pomoc a prajem prijemne Vianoce. @tomik25 @jana_fedorisinova @podko @chrobak7
Odpovedať
Profilova fotka
Len na margo mala poznamka. To nemozte niekto upnut ten dennik na google drive napr. A zdielat tu ten odkaz len raz ? Podla mna je to lepsie ako stale to vypisovanie a ziadanie o zaslanie
Odpovedať
Mohol by som poprosit aj ja ten denik vo worde. Dakujem potpet@gmail.com
Odpovedať
prosím aj mne ho pošlite, ďakujem 🙂 mata.veselovska@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@chrobak7 @tomik25 : Velmi pekne by som Vas poprosila o zaslanie stavebneho dennika na: m.vnencakova1@gmail.com ak je to ešte možné. Ďakujem veľmi pekne 🙂
Odpovedať
@monikab09 Poslal som.
Odpovedať
Aj ja by som poprosil Vladimir.martinek2@gmail.com
Odpovedať
@roberto18 Tak skúsil som to uložiť na Google documents. Dúfam, že to pôjde stiahnuť komukoľvek. Tu je odkaz: https://docs.google.com/document/d/1v... Ak niekto bude chcieť vzor stav. denníka, tak ho tam nájde.
Odpovedať
Profilova fotka
@tomik25 veľmi pekne by som poprosila poslať stavebný denník ak by bola možnosť - potrebujem inšpiráciu: kovacova4848@gmail.com Ďakujem vopred krásne 😉
Odpovedať
@allyska O príspevok vyššie máš link, z ktorého si ten denník môžeš stiahnuť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?