Papierovačky a SP

Prosim o radu: pri prevedeni pozemku od rodicov na moje meno nastal problem, ktory nas zdrzi cca 3 mesiace..chcem sa opytat, daju sa vybavit potrebne doklady k SP(elektrarne,vodarne atd ) uz teraz na meno mojho otca a po prepise pozemku na moje meno, viem riesit SP na mna? aj ked doklady k SP budu na otcove meno? Velmi pekne dakujem
Odpovedať
@annaged všetky vyjadrenia a doklady riešte už teraz vo svojom mene ako stavebník, aj pozemok momentálne ešte nevlastníte. Máte k pozemku iné právo, ktoré viete doložiť zmluvou (kúpna, darovacia...).
Odpovedať
Nie, treba to riešiť už všetko na vaše meno, to by neprešlo keby je na všetkom meno otca. Presne ako písal halnas, mala by stačiť aj darovacia zmluva alebo iný doklad o tom, že ste vlastníkom pozemku
Odpovedať
Presne tak, ako píšu chlapci! Najlepšie je takéto veci riešiť už vo vlastnom mene!
Odpovedať
Profilova fotka
Určite všetko na svoje meno, ale napríklad ja som okrem vody na svoje meno neporiešila nič nakoľko všetci chceli LV. Tak som musela čakať
Odpovedať
radsej pockajte tych par mesiacov, bude sa vam lepsie riesit veci, ked to budete mat na vlastne meno..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?