Skúsenosti s varnou doskou Bora so vstavaným digestorom

Ahojte, máte niekto skúsenosti s varnou doskou Bora so vstavaným digestorom? Dostali sme cenovú ponuku na 3 rôzne dosky: Bora Classic 2.0 - od 5 300 eur (plus filter 300-600 eur) Bora X PURU - 3 630 eur aj s filtrom Bora PURU - 2 630 eur Chceme to riesiť recirkuláciou a nie odvodom vzduchu von z domu. Stojí značka Bora za tie peniaze? Vraj na tie digestory sú naozaj najlepší. Len rozmýšľam, či treba ísť až do tej najdrahšej dosky, pokiaľ aj tie ostatné sú kvalitné. Ďakujem 🙂
Odpovedať
@lienka_k mame doma PURU, je to pecka, ked chces pýtaj sa, Xko je o kus vacsia a ma variabilne zony az sa nemylim
Odpovedať
@cukrik25 Konecne niekto, kto to ma doma 🙂 . Naozaj to je schopne tu paru tahat smerom dole? Mate recirkulaciu alebo to vypustate von z domu? Necitit v dome pachy z varenia? Filtre menite raz do roka? Stalo sa Vam niekedy, ze by Vam do toho zatiekla voda? Nebol to problem?
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka_k Bora puru stojí za to , aj keď sa da možno ešte zohnať lacnejšie za 2200€ 🙂 áno páru ťahá smerom dole v pohode ,keď je veľký hrniec treba dat pokrievku.. máme recirkulacny filter sme ešte nemenili je stále ako nový po polroku... Voda sa vyliala nebol to problém lebo sa zachiti v priestore na to urcenom dole pod doskou
Odpovedať
@lienka_k tu si vsetci tykame, paru taha dole, povedal by som az prekvapivo dobre a hlavne ticho! samozrejme ak mas vyssi hrniec je lepsie mat na nom aj pokrievku tak bokom, ale inak nemam vyhrady, mame model PURU cize Pure Umluft ako recirkulacia, povedal by som ze pachy odchytava celkom pekne, samozrejme je citit ked nieco varis ale ide hlavne o mastnotu a nerezovy filter robi pracu na 100%, za nim je vsetko cistucke ako pri vybaleni z krabice, raz za tyzden hodim do mycky a neriešim, mam vsak nachystane potrubie aj do vonku v pripade ze by som nebol s rezimom recirkulacie spokojny, mame ju zatial iba polroka, cize vymenu filtra som zatial neriesil, ale zalezi aj od toho co doma varievate, isto je ine ci kazdy den robite rezne a rybu, ako ked dusite, ci nejake lahke nemastne jedla, voda este nenatiekla ale mensie mnozstvo nieje problem, v navode je aj mnozstvo ktore ta nadoba pojme... vlastne ako citam rovnake skusenosti ako kolega vyssie...ja som sa dokonca dostal s cenou este o dosť nizsie ako micjak....takze smelo do bory....mozem odporucat
Odpovedať
@cukrik25 @micjak Ďakujem za reakcie. Potešilo ma, že je to naozaj kvalita a že sa to dá zohnať aj lacnejšie. Už som napísala pár predajcom čo som našla na nete, aby mi spravili cenovú ponuku. Pôjdeme teda do Bory, bude to vyzerať lepšie ako digestor nad ostrovčekom 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mne prislo dat za NICOLA TESLU 1400€ dost a vy sa tu bavite o palkach ze 3k - 4k .... kokos .... For ilustrejšn PRIME s odvodom do exterieru... filtre tam kde sa neda dat do exterieru, inak je to za mna waste of money ... https://youtu.be/u82iib5nbuU
Odpovedať
@lienka_k zamalo, presne kvoli tomu som kupoval zabudovany digestor...nezavadzia nad ostrovom ziadna opacha...ale je to vec vkusu samozrejme....potom napis ked budes mat cenu, posuniem moj kontakt az bude vyhodnejsi.... @dominik_galaba ver mi, mal som tu cest porovnat modely bora, tesla, faber, siemens a neviem ktore este....bora je trosku inde a teraz nepisem o ich top indukciach....a cudoval by si sa ale cenovo to nebol priepastny rozdiel voci tvojim 1,4k ale ked si spokojny s teslou, tak sa tesim s tebou 😉 Užite v zdraví...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@cukrik25 dobry den, mohla by som poprpsit kontakt na predajcu aj ja? 😇 dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@cukrik25 Ahoj, obnovujem trocha túto tému. Tiež ma zaujala táto varná doska s filtrom a nie odtahon do potrubia... lenže nemáme v dome rekuperáciu a máme krb s nasávaním vzduchu s obývačky... môj manžel tvrdí že všetky pachy z varenia budú tým pádom v izbách (kvôli prieduchom s krbu...). Moja otázka je že či dokáže odsať aj pachy z varenia tak ako hocijaký digestor, ktorý by bol nad varnou doskou...? Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
@micjak Ahoj, odkiaľ si kupoval varnú dosku? Môžeš mi prosím ťa poslať internetovú adresu? Ďakujem
Odpovedať
@viki620 doska ma dva filtre, jeden tukovy nerezovy a druhý taky papierovy/latkovy ...cize odsavanie funguje rovnako ako recirkulacny digestor nad doskou....neviem ti povedat kolko vône z varenia dokazu tieto filtre pohltit (nerezovy zachyti iba tukove čiastočky a ten funguje na 110% lebo za nim je vnutro odsavania ako ked sme ho kupili), ale kazdopadne varenie citit urcite je...cize s borou bude citit varenie rovnako vela alebo malo ako s akymkolvek recirkulacnim odsavanim....
Odpovedať
Profilova fotka
@viki620 @micjak mozem aj ja poprosit typ na dobreho predajcu Bory.... a nas este celkom zaujal ten ich Tepan a uvazujem o nom ako o jednej casti tej dosky
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?