Satelitná tv

Zdravim ,viete mi poradiť u akého poskytovateľa sa momentálne najviac oplatí satelitná tv? Chceli by sme aj archív ,no riadne poplatky za ten archív pýtajú ... Najviac sa nám pozdáva Skylink ,zatiaľ sme nič lepšie popravde nenašli ...vďaka za rady ...
Odpovedať
Ja základný mám Skylink základný + 10 programov podľa vlastného výberu a úplne mi stačí.
Odpovedať
@ruren Bez toho prvého základný.
Odpovedať
@palkovci za cca 3,5 mesacne komplet balik skylink bez skylink karty...som spokojny :) ale bez archivu pochopitelne..
Odpovedať
@marek_norway za 3,5€ mesačné? :O Nejak malo ... To sa ako sa bez Skylink karty komplet balík Skylink ?dik
Odpovedať
@palkovci cardsharing, pichnes settopbox do internetu, kupis od ukrajinca udaje na sharing jeho karty, zadas do stb a fachas vratane cs balika....pogoogli cardsharing...
Odpovedať
@marek_norway archiv cez stream cinema :-)
Odpovedať
@marek_norway ale len na to sa nedá spoliehať i ked tam nemá dosah EU často sa menia servre musíš mať účet mimo a nevieš čo bude zajtra alebo len vypadne net a nemáš nič,ide to i cez domácich stačí si platiť pevnú adresu, na iných weboch je o tom kopa info no zatiaľ pokiaľ sa nepárujú karty vždy niečo ide, v DIGI je viac športu , no teraz niet čo vysielať ked veľa podujatí nejde ale už nejde zdielať a to dlho išlo komplet @palkovci môžeš mať Skylink LIve i zdarma ak nájdeš niekoho kto nemá net, stačí vedieť číslo karty a máš i archív na 7 dní, ide na 4 zariadenia TV to musí vedieť na PC, NB, Tablet i mobil,to čo si platí, teraz zrovna pridávali viac v HD 8 miesto SD no niekde i vyššiu ochranu, vždy nejaká zmena tak treba dopredu mať info sú i daľší poskytovatelia i cez net každý má iný balík inú cenu treba najskôr pozrieť čo kto dáva a potom sa rozhodnúť, často sú i akcie na celé zariadenia i baliky
Odpovedať
Treba si uvedomit ze archiv bude vzdy cez internet. Cize zavisle od internetu to bude, otazka je len akou formou. Skylink - ma internetovu tv (s archivom) alebo aj satelitnu. V tom zakladnom poplatku mas aj pristup na skylink live (cez internet). Ak sa rozhodnes sledovat cez satelit (vlastny stb, alebo cez satelitny tuner v tv), potom aby si sa dostala do archivu, musis si zapnut nejaku appku (ci uz na TV, STB, mobile, tablete...) A tam si to najst. Alebo pouzijes niektory z ich hybridnych boxov (osobnu skusenost nemam, predpokladam ze to bude na styl ze si "pretocis" alebo vyberies z archivu co chces. Tam uz pride na rad internet a video/data sa budu stahovat odtial. Orange - maju TV aj cez SAT, aj s archivom (za priplatok). Viacmenej len nedavno pridali moznost sledovat tv na vybranych TV. https://www.satelitnatv.sk/2020/11/or... Inak ak chces sledovat SAT vs. Archiv, podobne ako u skylinku - bud pouzijes hybridny box, alebo na vstup do archivu potrebujes zapnut nejaku formu aplikacie. AntikSat - to iste. Ten archiv maju trosku krkolomnejsi, nie je to klasicka casova os na pretocenie a tusim ani nie u vsetkych kanalov, tu som si nie isty. Tiez maju v ponuke aj hybridny box. Ostatni su na tom viacmenej podobne (digitv, freesat, telekom), otazka je za kolko je archiv a akou formou ho vies sledovat (hybridny box? appka na TV?) Osobne mi pride kriterium pre archiv v dnesnej online dobe, ked je vsetko na webe, trosku mimo. Ale kazdy z nas ma nejake preferencie.
Odpovedať
Antik sat - základné programy za 0,99€ /mesačne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?