Pomoc pri vybere susicky

Ahojte 👋 Ideme kupovať susičku prádla. Nakoľko máme pracku Gorenje ale nasla som susicku co sa mi pozdáva zn. Siemens ,môžu ísť aj dve rôzne značky na seba? Samozrejme s tým medzikusom.Zial miesto aby boli vedla seba nemám. Ďakujem za rady. A čo hovoríte na Siemens WT45H302CS Máte niekto skúsenosť?
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika62 pokial sedia rozmery a zapasuje tam medzikus,nvidim v tom problem. Treba si pozret aj rozmery medzikusu,,ale zas pokial nebude pasovat do napr. Nayka mozete vratit myslim do 14 dni a vratia Vam peniaze bez zbytocnych otazk
Odpovedať
@radoslav78 ďakujem áno s Nay by som chcela zobrať,odtiaľ mame viacero spotrebičov. Je to klasická 60cm (myslím pracku)tak uvidíme podla medzikusu.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika62 treba si odmerat aj pracku a ten medzikus Vam tam poradia
Odpovedať
Mozu ist aj dve znacky, my mame Philco aj pracku aj susicku, ale vedla seba, ono je dobre sa popytat aj na medzikus, ze aky by sadol a pozriet si dobre rozmery. Ale teda suseda ma ich aj normalne na seba a dve rozne znacky. Hlavne ja ked som vyberala, tak som prizerala aby som kupovala za dobru cenu a v dobrej kvalitke 🙂
Odpovedať
Ak budu pasovat rozmerovo, tak nevidim v tom ziadne dovod, preco by nemohli byt na sebe. Vsak to nie je podmienka, ze oboje musia byt rovnakej znacky.
Odpovedať
@jakabu ved tiež tak lebo Siemens je vlastne prezleceny Bosch a je dobra akcia na ňu tsk rozmýšľam nad ňou
Odpovedať
@dominika62 pokiaľ sa ti zdá OK, tak budiš, ja keď som vyberala porovnávala som si viaceré značky a typy, bola som aj osobne popozerať po predajniach, aby som videla aj ako vyzerá, tiež programy aké má ma zaujímalo, aké rozmery a jedno s druhým, dobre si to treba premyslieť.
Odpovedať
@marianna_1 na toto sme aj my brali ohlad, ale tak to je normalna vec podla mna. Ved chces vediet ako bude dobre pouzivat susicku, ako dlho programy budu trvat, aby to proste nebolo pol dna 😄
Odpovedať
@marianna_1 "" tiež programy aké má ma zaujímalo,"" STV 1,2 Markíza a hlavne s reklamou 😄 😄 😄 potom si to ako doriešila s programami??? 🤔
Odpovedať
@marianna_1 boli sme aj osobne pozerať vo viacerých elektrách ale to bola jedna katastrofa
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?