Menu Forum

Mini chladnička - chladiace medium R600 - vysvetlenie

12. jún 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
Registroval sa 15. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
Registroval sa 15. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Bratislava.
 hladam niekoho kto sa vyzna do spotrebicov.
potrebujem na prevadzku kupit chladnicku na vzorky, kde musi byt dodrzana teolota 4-5 stupnov C .
nie vsak pri kazdej sa pise na kolkois tupniv dokaze vychladit.
vie mi niekto povedat co je chladiace medium R600 a klimaticka trieda N/ST
pozeram konkretne tento produkt.

avsak uz som sa raz popalila a kupila chladnicky ktora ma len ventilator a pri vonkajsej teplote uz v tomto obdobi nechladi na menej ako 10 stupov.

https://m.hej.sk/chladnicka-candy-cfl-050-e-biela/
12. jún o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
maria123
32
Registrovala sa 20. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 454 príspevkov, 1 album a 20 inzerátov.
fotoportrét
fotoportrét
maria123
32
Registrovala sa 20. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 452 príspevkov, 1 album a 20 inzerátov.
 keby si si tieto specifikacie hodil-a do gugla mas aspon tie stupne

N/ST, čo predpokladá rozmedzie teplôt od 16 do 38˚C
12. jún o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
 @maria123 klimaticka trieda (N/st ) udava vonkajsiu teplotu
12. jún o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maria123
32
Registrovala sa 20. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 454 príspevkov, 1 album a 20 inzerátov.
fotoportrét
fotoportrét
maria123
32
Registrovala sa 20. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 452 príspevkov, 1 album a 20 inzerátov.
 @bad_delight no tak ked vies,co sa pytas?som ti to skopirovala z netu...
12. jún o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
 @maria123 ja sa nepytam na klimaticky triedu, ta je udana v popise...
Teplotu okolia, pri ktorej má chladnička či mraznička pracovať, určuje klimatická trieda:
Klimatická trieda = Optimálna teplota OKOLIA

ale to si si vygooglila....
dopytujem sa VNUTORNEJ TEPLOTY V CHLADIACOM ZARIADENI, info o klimaticlej triede a chladiacom module R600 je mozno smerodajne pre niekoho, kto sa do toho rozumie a vie podla toho povedat, ci chladnicka nebude chladit ledva na 10 , alebo ci je schopna vzhladom na udane parametre udrzat teplotu od 4*C
12. jún o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2968 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2968 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
 @bad_delight ta chladnicka z linku nema kompresot, chladi to len polovodicova suciastka, je to skor taky box ma potraviny ktory ich chrani pred okolitym teplom ako chladnicka, je to velmi slabe.
Ked pisu ze chladivo jke R600 znamena to ze je to uz normalna chladnicka s kompresorom, ta by mala chladit normalne, ak potrebujes nejaku speciadnu s presnou teplotou tak haldaj skor nejake laboratorne ale tie asi nie su za 5 korun.
12. jún o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
fotoportrét
fotoportrét
bad_delight
 @sysell dakujem
12. jún o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to