Indukcia ci plyn??? co je lepsie, ake skusenosti mate?? mame v kuchyni 220V...

Zobraz úvodný príspevok
teraz riesime dilemu , ci indukciu alebo ponechat plyn? v kuchyni mame 220V a niektore indukcne platne od whirpoolu sa uz aj na tolko daju pripojit... len co je lepsie ? plynu sa bojim, unikanie , vybuch , proste desim sa plynu. Len ci nebudem vela platit za elektriku, ked budeme mat indukciu??? Varim denne, som na materskej tak vyvaram stale cosi.... za plyn platime 5€ mesacne, pohodicka. Dakujem za nazory.
Odpovedať
1
2
@marosko22 to že ty si si nie istý, nič nemení na faktoch ktoré som napísal. A stačila ma na to matematika zo základnej školy, keďže na strednej sme mali matematiku iba 1 rok. Ak ti to vychádza na 4 eur mesačne platba za plyn, tak polovicu z toho platíš len za merač. ;-) Čiže ten istý prípad ako som popisoval vyššie. Ak je plyn len na varenie, tak varenie na indukcii je lacnejšie. Tak ak si varil na sklokeramike, tak na indukcii to musí byť brnkačka. Lebo tam čakať kým zovrie je o ničom, a potom to zasa uregulovať teplotu je umenie. Pri sklokeramike, som si vždy keď som potreboval horúcu vodu, tak som používal rýchlovarnú kanvicu. Neviem čo máte za indukciu, ale keď nepozerám ani tie najlacnejšie ani tie najdrahšie, tak napríklad indukčné dosky Bosch do 300 EUR majú 17 výkonnostných stupňov.
Odpovedať
@marosko22 vies varit na elektrike a mevies na indukcii? co sa tam chces ucit? bud nevari vobec? no ak ju nezapnes to mas pravdu nevari. hrnce stare smaltaky nasich babiciek na nej funguju bez jedineho problemu. k utrhnemu dnu a zmene farby-aka farba sa zmeni a posobenim coho? sa ani nevyjadrujem. ako vtip na piatok dobre!!!
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?