Hlučná umývačka riadu

Máme umývačku Bosch, umýva dobre, len posledný týždeň počas celého umývania divne hučí. Neviete čím to môže byť? Ďakujem za odpovede.
Odpovedať
Skontroluj ci nie su upchate ramena
Odpovedať
@zita19 som laik, co su to ramena prosim ta
Odpovedať
@vamajka Toto mi pripomína vtip o pilotoch a technikoch. Piloti po lete zapísali do servisného denníka: "V kokpite niečo pípa." Technici odpísali: "Niečo bolo opravené." Neviem si predstaviť to divné hučanie... 🤔 🤔 🤔 Keď nevieš, čo sú ramená, ako vieš, že umývačka divno hučí? Inak rameno je tá "vrtuľa" na spodku a pod stredným košom, čo sa točia a strieka z nich voda.
Odpovedať
@chrobak7 tak ked zrazu vydava iny zvuk ako cele roky pred tym, nieco sa zmenilo. Mne predchadzajuca zacala vydavat iny zvuk ako pred tym a bolo prasknute teleso cerpadla. Vsak aj na aute zistis, ze nieco nie je OK podla zvuku.
Odpovedať
@chrobak7 Ked v umyvacke umyvas riady denne niekolko rokov, tak asi si vsimnes podla zvuku, ze nieco nie je v poriadku
Odpovedať
@zita19 kupila si novu alebo sa to oplatilo dat opravit?
Odpovedať
@vamajka my sme vtedy kupovali novu, lebo voda z prasknuteho cerpadla vyskratovala mozgovnu a oprava sa uz neoplatila. Az dodatocne som si uvedomila, ze ona v poslednej dobe inac hucala
Odpovedať
@vamajka Neviem aká je stará UMR, ale môže byť-končí životnosť vysokotlaké čerpadlo, končí životnosť-vypúšťacie čerpadlo, napúšťací ventil končí životnosť...Iné "divné hučanie nie je na UMR"...
Odpovedať
Profilova fotka
@vamajka ak mas umyvacku uz dlhsie, ze je uz starsia, tak v tychto pripadoch sa oprava castokrat uz nevyplati, ze je lepsie dolozit si niekolko eur a radsej kupit rovno novu. ale tak zalezi aj kde bude problem samozrejme, aby som tu umyvacku hned neodpisal.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?