Existuje ľavo otváracia chladnička?

Zdravím, staviame dom. Za pár mesiacov nám budú vyrábať kuchyňu. Navrhla som si ju podľa predstáv, čo ma ale nenapadlo,ľudia ma strašia že nie sú vstavané chladničky, ktoré majú ľavé otváranie. Doma máme takú,že sa dajú dvierka prehodiť. Viete mi poradiť nejakú vstavanú ľavú chladničku s mrazničkou,prip.twka ktorej sa dajú prehodiť dvierka. Ďakujem 😊
Odpovedať
@mia091 na novych modeloch sa väčšinou daju prehodit otvaranie dverí.
Odpovedať
@mia091 treba pozriet ci je v dodavke sada a ci je to vobec mozne. Ja som mal taku sadu prilozenu k whirlpoolke pred 16 rokmi.
Odpovedať
@rapidek tiež mám vybratu whirlpoolku tak snáď po toľkých rokoch nespravili krok späť 🤷🏻‍♀️
Odpovedať
@mia091 pred kupou sa na to spytaj, aby tam bola... ja som kupoval drahu chladnicku a tam bola... pri druhej ktoru som kupoval na chalupu sada nebola.
Odpovedať
za posledných 20 rokov som nestretla chladnicku, ktora by nemala moznost zmeny otvarania. Teraz som namatkovo na nete pozrela asi 8 roznych, kazda to mala
Odpovedať
Pri vacsine novych modelov sa daju dvierka v pohode prehodit. V tomto by som nejak problem nevidel, len treba mozno trocha viac pohladat
Odpovedať
Profilova fotka
Väčšina už má to, že sa dvierka dajú vymeniť, my sme tiež tak menili a nebol problém, samozrejme spoliehať sa na to netreba. Treba sa na to popýtať, keď kupujeme, aby sme mali istotu.
Odpovedať
No vsak to je jasne ale tak na to by mali vediet odpovedat a pori vacsine je to aj priamo napisane. Ja si myslim, ze to nebude pronblem, ak chce aby sa takto otvarala
Odpovedať
Ďakujem za rady, tiež sa mi zdá blbosť v dnešnej dobe aby zabudované chladničky mali len jednu možnosť otvárania
Odpovedať
@mia091 to isto nie. Osobne si myslim, ze nebude problem taku najst. Aj ste si uz skusali nejake tie chladnicky hladat?
Odpovedať
@rencipo zatiaľ túto ale nenašla som ,že by mohla mať aj opačne otváranie Kombinácia chladničky s mrazničkou Whirlpool ART 6501/A+
Odpovedať
Profilova fotka
@mia091 - mas nejaky extra dovod kupis si 7 rocny model s energ.triedou a spotrebou 300kwh/rok? Bud doloz 100ku a kup si novy model, napr. https://lednice.heureka.sk/samsung-rb... alebo ak ides po cene, tak candy/eta v rovnakej cene ale s a++ alebo a+++. Ak si najdes navod k nim, vzdy je tam napisany postup vymeny dvierok. K tej tvojej vybratej som navod uz ani nenasiel, lebo je to vybehovy typ.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mgx wau,tak ďakujem za radu. Naozaj. Určite to pozriem 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?