Digestor trochu inak

Máte s týmto niekto skúsenosť prosím? Teraz existuje všetko možné, len nech sú prachy 😁 Prepáčte, zabudla som otočiť,ale neva
Odpovedať
Pekne to sice je ale najlepsie digestory su s odtahom vonku dalo by sa to v tomto pripade vyviesť cez strechu
Odpovedať
@samueeel Ak je v dome rekuperácia tak digestor s odťahom von nie je dobrá voľba. To mi vravel vzt projektant.
Odpovedať
@toky1 Susedia maju rekuperaciu a digestor s odtahom vobku ked ide pouzit digiestor taku si na rekuperacii zapnu režim digestor
Odpovedať
@didi40 Také digestory sú len na okrasu. Smradľavý vzduch z varenia ti naženie zase len do priestoru, max. odfiltruje nejakú tú mastnotu zo vzduchu. Treba odťah von.
Odpovedať
@chrobak7 " Smradľavý vzduch z varenia" To máš blbé, keď ti vára doma smrdí....
Odpovedať
https://www.luftujeme.sk/clanky/rekup...
Odpovedať
nerozmyslala si skor nad niecim takym ako varnu dosku rovno aj s odtahom? to je prakticke a vyzera to v pohode, nemusis riesit nejake trendy a neviem co 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mirfren presne to som chcel teraz napisat. Ono podla mna je to to najlepsie riesenie, ak je teda kvalitna doska. Mne sa moc digestori tak sami o sebe moc nepacia a toto je aj na oko dobre riesenie
Odpovedať
@nemcek A funguje to v pohode aj pri varení vo vyšších hrncoch? Lebo fyziku nepriohneš ako napríklad právo.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign bolo to asi myslene tak, ze sa tie pachy proste drzia v domacnosti dlhsie. aj u nasich je to takto. mozu vetrat kolko chcu, ale stale je to tam proste citit. a ver mi, ze po dni-dvoch to uz tak krasne nevonia ako ked je cerstvo navarene.
Odpovedať
@mirfren Ahoj Majú 3ja známy a tí povedali nikdy viac. Kvôli sústavnému čisteniu. Jasné, že aj varnú umývajú, to som im aj povedala, ale ich to obťažuje...tak neviem. Keď sme boli pozerať domy v Blaue Lagune, tak nám d aja povedali, že ani zadarmo 😁...no tak ...
Odpovedať
@didi40 Prečo je problém čistenie? Čistí sa to nejako inak ako klasický digestor?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Oni majú také špirály tam. No oni povedali, že napr.klasika digestor netreba čistiť tak často, max 5,6x do roka. Kdežto tento stále za každým varením. Tak bohvie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?