Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@luciferova ale inak, tekuty, co su balene po dva, modre flasky
Odpovedať
@kriloter Ako dlho máš UMR?
Odpovedať
@nanika No já som kúpila v Lidli teraz ten práškový a spokojnosť najprv som rozmýšlala či to tam vôjde,ale vošlo,predtým som mala tú modrú fľašku dala som to tam hore dnom a ostalo mi tam cca 1/2 fľašky.Takže?Porovnajte niekto cenu za ks taký a maký.Nemám pri sebe leták Lidl.V tej krabičke je 5 ks.
Odpovedať
@nanika kedysi boli len prasky a UMR umyvali pekne, tableta je len zlisovany prasok a niektore su s lestidlom a solou,ale furt je to len prasok.
Odpovedať
@nanika na to nastavenie som uz prisiel, ale dik ... akurat aku hodnotu nastavit podla papierika som nenasiel ... :-) Spinave sitka vylucujem, tie som kontroloval, UMR je cistucka ako nova ... nespravne nalozeny riad asi tiez, neviem ako by som mohol pohare nespravne ulozit :-) ... zablokovana vrtula by to teoreticky mohla byt, ale ked som skusal len cisto pohare v hornom sufliku dopadlo to velmi podobne ... kupit novu, no, pride mi to trosku blbe po nieco vyse mesiaci ... :-)
Odpovedať
@marta2610 nieco vyse mesiaca
Odpovedať
@kriloter No tak to je fakt blbé.Ja moju Bosch som vôbec nenastavovala je to nastavené od výrobcu nič som nemenila a spokojnosť,ja si myslím že nájdeš spôsob ako na ňu.Skús kúpiť,ja viem že si asi toho dosť vyskúšal Somat je to tekutý gel Multi perfect je to duo balenie a keď je v Akcii cena dobrá a keď už ani s tým nebudeš spokojný tak zavolaj servisákov. Bez urážky nie je nad overené značky.
Odpovedať
Profilova fotka
@kriloter nasla som si tvoje starsie prispevky... Hm.. no, vyzera to na celkovy problem s UMR :( skus este ten gel, posledna sanca + to nastaveni soli, ako pisala nanika ... Inak uz neviem.....
Odpovedať
@kriloter to mas vzdy take pohare? Ja niekedy tak raz za polroka, zvnutra je na nich akoby piesok. Ale len na vinovych-akoby sa spina nevyplachla z nich,kedze niesu uplne kolmo ale na sikmo.
Odpovedať
@marta2610 tie sacocky vysli lacnejsie, co si pamatam...
Odpovedať
@kriloter prepac, poplietla som si ta s niekym inym, co mi pisal do IP a mal tusim tiez BEKO, ale mal ju uz par rokov, prepac, to je tak, ked robim 8 veci naraz, ako obycajne :(
Odpovedať
Profilova fotka
@kriloter podaj reklamaciu stym, nech pride servisak sa pozrieť...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kriloter mohol by si pripnut foto bezne nalozenej UMR? Zhodnotime ti este to nalozenie, tak prosim ju naloz ako obycajne, bezo zmien, najlepsie po umyti, aby sme videli aj prevrhnute veci, ak nejake take boli. Diky. Nasledne odporucam volat zarucny servis. UMR ma umyvat, nie spinit riad a ked ti to robi s hodciakymi tabletami, tak je niekde chyba, bud v tlaku vody, alebo nedostatocne to vodu zohreje, ale chyba v odpade, proste nieco s tym je. Skoda sa s tym jedovat, treba trvat na zarucnej prehliadke.
Odpovedať
@marta2610 inak, mne ten praskovy pripomina vrecko s kyselinovu citronovou :)
Odpovedať
@nanika Hlavne,že prečistí. :-D :-D :-D Mňa tiež teraz prečistil,ale burčiak.Kamoška čo ho koštovala so mnou sa v noci zobudila a myslela si,že hrmí a to burčiak. :-D :-D :-D Tu je dôkaz,že nepotrebuje len UMR prečistiť. :-D
Odpovedať
Ahojte ideme kupovat umyvacku riadu, co som si precitala zatial teda urcite BOSH :-) ale aku. Myslite ze aj lacnejsie verzie okolo 350e su kvalitne ako napr Bosch SGV 46M13 alebo radsej zmenit znacku napr electrolux ELECTROLUX ESL 67040 R? dakujeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
@zuzu46 Dievčatá vedia,že ja preferujem Bosch a siemens mne sa viac pozdáva Electolux-má viacej programov a menšiu spotrebu vody.Najlepšie by bolo keby sa vyjadril niekto kto tú ktorú z nich má a ju zhodnotil ,respektíve či by si ju znovu kúpil. ?8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 ja som electrolux mala a je to uplne ok, UMR este trocha fachci aj u nasich. Ja som mala xxl objem a vidim to teraz, ked ju porovnam s nasou, kludne to moze byt vacsie aj o 1/4 vnutorneho priestoru oproti mojmu Fagoru. @zuzu46 za tu cenu urcite electrolux, lebo s podobnymi parametrami by bosch stala kludne o dvesto eur viac. Budes aj tak spokojna, neboj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu46 ja by som uprednostnila umyvacku, ktora ma priborovu zasuvku, ak ju ani jedna nema, tak by som pockala a dosetrila na taku, ktora ju ma :) dnes uz ceny klesli a da sa kupit v priaznivých cenach.. ALe ked ma Electroluxka lepsie parametre, programy atd, tak si zober kludne aj tú :) INak, kamoska ma verziu za 350e a je velmi spokojna, Bosch, len neviem presne aky to ma typ , ale umyva dobre :) BAby, mam inak doma tie jarove vankusiky, z Billy, tak som zvedava :-) trochu zmena, hoci fandim W5 tabletam a nemam s nimi problem, tak sa mi zažiadalo tie zltucke milučke vankušiky tam hádzať :-D
Odpovedať
@katrin21 Myslím si že s príb.zásuvkou sa dá kúpiť cca 450 e,ale bolo písané niekým,že budilár nepustí ináč presne ako viete,že u mňa bola zásuvka na 1 mieste .Moja dcéra mala novú nezapojenú UMR a ked videli tú moju so zásuvkou tak dali inzerát že ju predajú a vôbec by im nevadilo,že stratia nejaké e ale nepredali ju. Takže ja tiež vravím došetriť a kúpiť trošku lepšiu.My v rodine mladým nekupujem dary dáme e a oni si kúpia čo treba aj UMR:A nie že si tie žlté vankušiky dáš pod hlavu,sú také žltučké ako moje vyliahnuté kuriatka. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 Marti, posli kuriatka, poslem jarove vankusiky, vymenis? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no hej, ale je to riadna kyselina, ked som si čuchla do sačku, až som kýchať začala ) niekde som citala, ze dieta skoro prišlo o zrak, lebo zakryzo do taketo vankušika, tusim do pračky a obsah vystrekol do očí :-( ..) , takže mamicky malych deti bacha, pre deti je to ako Marschmallow :-p MArti ano, ja by som asi tiež došetrila :) ved 100 -150e , to sa da za dva - tri mesiace :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aj ja chcem kuriatko :-D aspon 4 :-D
Odpovedať
@nanika Nedá sa už majú rodné listy na Bl........ová :-D :-D :-D Sú to naše prvé a prvé je prvé. :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzu46 Dala som si Heureka.sk a vyšlo mi zase Bosch SMI 59M05 502 e,ono rozdiel cca 150 e sa ti vráti v preplatkoch???? :-D :-D :-D Majú ju tu dievčatá a myslím spokojnosť.Vzhľadovo sa mi veľmi páči. :-D :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 No hej,ale deťom treba variť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v kauflande maju zlacnene jarove vankusiky, lemon, orange 54ks za 7,99, 1ks = 0,15 a jar platinum, 40ks za 7,99e 1ks=0,20 c........je to dobra cena?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 b Bille su 0,14/kus tie jarove 70ks po 9,90 :) Ale je to dobra cena, lebo inak stoja okolo 16e ...:-p ( ALe aj tak najlacnejsie vychadza W5 3v1 )
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 to mas pravdu, W5 je suprova!!! nasa naj, no uz sa minula, teraz ideme na citronovej jari, tiez bola v akcii v bille pred vyse mesiacom, za taku cenu ako teraz........len som chcela vyskusat tie platinum, no 0,20c za kus sa mi zda trochu dost, ale reklama robi zazraky:(....tak uvidime:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kriloter no tak od znacky BECO asi upustam.. :(...asi stavim na SIEMENS.. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?