Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
1
198
199
Profilova fotka
@bamulka ahooj :))) tak drzim palce!!! Verim, ze sa zadari...Nuz, ja sa zatial uspokojim aj s tou jarou, dufam, ze sa zima nebude velmi vliect, naopak, rychlo preleti :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@muma prosím, ako ste s odstupom času doma spokojní so sedačkou Fantazy? Neviem sa rozhodnúť medzi Lindou a Fantazy - tá má vyzliekacie poťahy, ale nemám si ju kde pozrieť "naživo", a vyskúšať ako sa na nej sedí. Vďaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahoj žilinčania :) mate niekto skusenosti so stavbou domu na kľúč? viete doporučiť nejaku firmu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, nepoznáte nejakého dobrého krbára, prípadne máte nejaké skúsenosti s krbovou vložkou od firmy Kratki?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
ahojte, nahodou niekto z Mojsa? potrebovala by som vediet ake hlboke a siroke zakladove pasy ste davali pod dom. najidealnejsie poschodovy :-) vdaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte, je tu niekto z novej Mojsovej Lucky? Ako casto je tam citit kafileria?
Odpovedať
@gizmo16 my bývame v Mojši a niekedy je to des,nie vždy ale cítiť to,ty asi myslíš nad hyzou,či?
Odpovedať
@mcsmekac Mysliš nad Naykou tu radovu vystavbu na tych poliach.Tam sa stavia vo velkom.
Odpovedať
@marta2610 ahoj, ano myslim nad hyzou, na druhej strany hlavnej cesty ako je vodne dielo. V ktorej casti Mojsa byvate? Cital som, ze teraz sa riesi peticia proti kafilerii, a ze v januari vymenili v kafilerii rotor, aby nebol uz taky zapach, pomohlo to? Ako casto v priebehu tyzdna je to citit?
Odpovedať
@gizmo16 úplne na konci,ak vieš ako sa ide skratkou na Varín ked končí Mojš tam je 1 most tak pred ním doľava,je to nová výstavba,ked sa písala petícia vtedy som presne vravela,že akosi sa polepšili,a teraz to zas viac a viac aj včera pustili kolo 23.00 brrrrrrr smrad,ona je jediná na SK kdesi to musia dať,ja som vravela nech to dajú pod okná tým čo s tým súhlasili,oni majú nejaké zariadenie,aby nebolo cítiť smrad,ale z ekonomického hľadiska šetria,tak som počula a tým nám otravujú naše bývanie,21 storočie a nevie sa to vyriešiť,záleží ako aj fúka,kamoši čo bývaju v Gbelanoch a to je cca 7 km,že aj tam to je niekedy cítiť.ako často cca 3-4 x do týždňa a niekedy aj 2 x za deň,najviac to cítiť ked ide pršať
Odpovedať
@marta2610 myslis, ze peticia pomoze?
Odpovedať
@gizmo16 bodaj by,ale vieš ako to chodí na chviĺu ...
Odpovedať
@marta2610 ked to je citit, tak ako dlho?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ahojte, zhanam budu na naradie a suche wc. kde je najlepsie zhanat v okoli Ziliny?
Odpovedať
1
198
199
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?