Bývanie v Trnave - ako sa vám býva?

ahojte, chystam sa kupovat byt v TT na hospodarskej ulici. Ako sa Vam tam byva? chcela som ist co najblizsie k centru a nasla som pekny tehlovy byt. byva tam niekto?
Odpovedať
@luig hospodarska patri k tym rusnejsim uliciam v TT, zalezi kde presne je ten byt a ako je orientovany.
Odpovedať
@luig Ako sa píše vyššie, hospodárska je rušnejšia lokalita kvôli hlavnému ťahu ... Ale ak máte byt otočený smerom na Kamenáč od cesty, tak je to v pohode ... Povedal by som, že je to taká priemerná lokalita. Ani najlepšia, ale určite nie ani najhoršia ...
Odpovedať
vsetky okna su orientovane do dvora, nie do ulice a ja som bola prave prekvapena, ze ten hluk tam takmer nedoliehal a to sme tam boli pozerat v case dopravnej spicky.
Odpovedať
@luig Tak to nevahaj. Byvala tam babicka, byva tam teta, podla mna vyborna lokalita, blizucko centrum, stanica, vsetky urady, urcite to nie je priemerna lokalita.
Odpovedať
A bude este krajsia: www.trnava.sk/sk/aktualita/predstavuj...
Odpovedať
@zuzka4444 dakujem ti. ja som chcela ist co najblizsie do centra, byvanie na sidliskach alebo v okrajovych castiach mesta nie je nic pre mna. Pre mna bola najdolezitejsia lokalita a takisto je u mna plus, ze je to tehlovy barak. Take to echt mestske byvanie🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte. Je tu niekto kto byva na hlinach 21 v trnave?????
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?