Koľko vás stala vstavaná skriňa?

Chcem sa opytat, ktori mate vstavanu skrinu, kolko vas stala cca 4 metrova???? hladke dvere bez zrkadla a skla???
Odpovedať
Ahoj.Je to tazke povedat presne.ja som riesil tiez skrine do domu.bolo tazke vybrat spravnu firmu,nakolko ich je vela a ponukaju rozne ceny a aj rozne typy.nakoniec sme vybrali nie najlacnejsiu,ale asi pre nas najlepsiu ponuku.Sme velmi spokojný s firmou co nam to robila.Predajca bol super a poradil nam vo vsetkom.Dokonca aj postel a matrace sme tam kupili.Je to v OC Retro.Take nove centrum.na 1 poschodi.ak chces poslem kontakt.da sa aj na cene dohodnut.Drzim palce,aby ste si dobre pochodil.
Odpovedať
Kolko? pod 1000 Eur ani nesnivajte, pripravte si tak 1500 by mohlo stacit, ale ak mate sikovnu polovicku ci niekoho v rodine tak sa da za polvicu svojpomocne, nie je to nic tazke.
Odpovedať
Profilova fotka
cena zavisi velmi od vnutorneho vybavenia, ci tam budu nejake koše, sufliky, kolko políc.... ALe suhlas s oscipovskym.. okolo 1500e urcite aj pri hladkych dverach....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj.. Ja som si dal urobit 4,7m dlhu, 2,75m vysoku za 980€ s DPH, dovozom aj montazou. Sklada sa zo 6 dveri - 2x zrkadlo na celu vysku a 4x biela leskla. Hlinikove uchyty. Hore sezonna polica, dole budu velke sufliky plus este 5 tenkych suflikov na ponozky a podobne a zvysok police a tyce na zavesenie, skor som to potvrdil tak sa mi uz neda vlozit obrazok..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
my tiez uz pokukavame po stavanych skriniach ale je to aj o rozpocte :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dal si niekto v poslednej dobe robit tak 3m vstavanu skrinu? Aby mal aj sufliky, aj policky, aj 1 oddiel na vesanie... Kolko vas to, prosim stalo? Skusali sme 3-4 firmy oslovit, ale okolo 900 € sa hybe vsetko :-( . Su to bezne ceny, alebo sa niekomu podarilo v slusnej kvalite aj lacnejsie? Vdaka za info, ak vie dakto poradit.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
My sme dali za 3-metrovu 850 eur .. mame dvere 2x sklo a 2x drevodekor + je atypicky upravena koli zosikmenemu stropu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, cena závisí do použitých materiálov, celkovej spotreby materiálu a montážny prác. Klasická jednoduchá vstavaná skriňa cca 4-metrová sa môže zmestiť aj do 750 eur a nebudú to žiadne podradné materiály. Pokiaľ by ste mali záujem, urobíme Vám nezáväznú cenovú ponuku.
Odpovedať
mno nás vyšla skriňa 3metrová aj s písacím stolom na 650 €
Odpovedať
Firma Hilkovič…4m. x 75cm, je krásná, funkční, dokonalá…byla drahá, ale nelitujeme. Cena 1500eur.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
My mame 4m jedno zrkadlove ostatne drevo bielo hnede a vysla nas 1400eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
ja som absolútne nespokojná so službami spoločnosti Hilkovič, objednala som si vstavanú skriňu, zaplatila som dosť vysokú cenu v porovnaní s konkurenciou a skriňa mala pri stenu diery pretože montéri rezali tak krivo a poličky sú na krajoch dorýpané, potom nabehol ten ich reklamačný technik a s bielou farbou len zatrel na poličkách tie diery takže teraz to vyzerá ako keď to decko zacapká a tie boky zatrel tiež ale celkovo tá skriňa vyzerá ako lacný šmejd z Poľska (dokonca už ani tam by ste to nekúpili) ...neodporúčam nikomu sa vôbec obrátiť na túto spoločnosť, to radšej nejakému šikovnému stolárovi v okolí
Odpovedať
Na zaklade nedavnej velmi pozitivnej skusenosti mozem odporucit firmu Samada.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@oscipovsky / ano pod 1000e.. robila som 3 x vstavanu s modernymi dverami vzdy mala 3,5 m platila som 850 e
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?