Strojové omietky v dome

Zaujimal by ma vas nazor na strojove omietky v interiery, ktore robia Poliaci... My nad nimi uvazujeme. Mate ich niekto? Vyhody, nevyhody, foto..??? Prosim poradte
Odpovedať
Profilova fotka
Nám robili Poliaci a sme veľmi spokojní
Odpovedať
@123choco123 mohli by ste mi napisat peiblizne ceny a nejake foto, nech vieme s manzelom, ako to asi vyzera?
Odpovedať
Profilova fotka
@builder_woman cena 8€/m2 komplet aj s materiálom ... nemenili by sme Úplne bez starosti 🙂 doviezli material spravili odišli
Odpovedať
@123choco123 dobre to vyzera.. A to potom si este mozete namalovat steny ako chcete, aj farebne, ze... Ja sa nevyznam, iba sa pytam, dufam, ze nie hlupo...
Odpovedať
Profilova fotka
@builder_woman jasne 🙂 omalujete alebo otapetujete podľa vlastného výberu.
Odpovedať
@123choco123 a tie omietky su hladke alebo su aj ine, napr. trosku vzorove alebo ako napr. Sp1 alebo take nieco.. Ci je to iba hladke???
Odpovedať
Profilova fotka
@builder_woman no toto sú klasicke betónové ... robia sa aj sadrové tie sú hladké
Odpovedať
@123choco123 aha rozumiem.. a preco ste sa aj vy pre ne rozhodli? lebo my sa nevieme nejako s manzelom na tom rozhodnut.. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@builder_woman leb Oto bolo hotove za 4-5dni 😄 mame veľký dom ručne by to robili mesiac .... cena super, bez starosti
Odpovedať
@123choco123 ano, chapem.. aj my ich chceme, ale zas aj nasi znami vravia, ze vraj to potom praska, atd... ale neviem, nemyslim si to
Odpovedať
Profilova fotka
@builder_woman nepraskla nám nikde
Odpovedať
@123choco123 8€ od poliakov aj dosť. Ja mám ponuku 7,5€/m2 od slov. firmy, taktiež aj s materiálom, aj s rohovníkmi. Je to lokálna firma, aj som videl ich práce. Od poliakov som očakával 7€ a menej...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@insed a od akej firmy mate ponuku, ak mozem vediet??? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@insed mali sme na nich dobre referencie a ako vravím všetko super bez problemov. Takze neľutujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@insed este by si chcel za 7 eur aby to nikde neprasklo,max. nerovnost 0.5cm na 3m a mat to za 5 dni hotove..cudujem sa ze to za tych par eur niekto robi..
Odpovedať
@dart9 ceny určuje trh, takže dopyt / ponuka. Mne dala firma bez zjednávania hneď 7,5€/m. Včera som len nahliadol na bazoš a mnoho firiem ponúka aj 7€/m. Ak sa dostaví kríza, čo sa dostaví, tak ponuky možno klesnú aj na 6€. Ale mne to je jedno, ja omietky plánujem teraz, takže cenu akceptujem takú, aká je aktuálne. Výsledná cena neznamená vyššiu, alebo nižšiu kvalitu, ak by mi navrhli cenu aj 5€/m, vždy budem požadovať kvalitu - aby mi to neprasklo a nerovnosť 2mm na 3m.
Odpovedať
Profilova fotka
@insed 2mm na 3 m?vela stastia pri 5€/m2..cenu urcuje trh ale plati aj toto:"Zakaznik sa tvari ze nas plati,my sa teda tvarime ze robime"..
Odpovedať
@dart9 lenže oni, sa tak musia tváriť skôr než ja... a to dosť ovplyvní moje tvárenie sa potom... či keď im poviem, že dám Vám 11€/m, budú sa “tváriť” inak..? Silne pochybujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@brapene urcite treba vyberat aj podla referencii nie len podla ceny. lebo ked to odflaknu, budes to prerabat? my sme mali napr krivo vymurane a omietkou muselli dorovnavat. nevie maku nam povedali cenu za m2 to by mi vedel manzel povedat ale viem ze ked sme z vyslednu sumu podelili m2 vyslo to ze m2 bol za 8e a to niekde museli dat o dost viac omietky. v cene sme mali tiez aj rohovniky. urobli to asi za 5-6dni dvaja chlapi
Odpovedať
@builder_woman pozri aj tu jedno video z 2018 https://www.youtube.com/watch?v=UQnSn...
Odpovedať
@123choco123 nerozumiem vašej reakcii na mna..... ja som vyberal len podľa ceny? Pozrite sa, na čo som reagoval🤔.. ja len tvrdím, že nižšia cena nemusí znamenať nižšiu kvalitu, resp vyššia cena lepšiu... to je všetko... PS: ďakujem za info, ako to bežalo u Vás.. a okrem iného, pri omietaní nášho domu som bral do úvahy viac aspektov, nie len cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@brapene skoda ze tu sa riesi vacsinou len ta cena
Odpovedať
Ja by som Vás dal všetkých denno -denne omietat ,vo vlhkom prostredí,filcovat , drieť. 80% z tých čo tu vyjednávajú o cene puči zbytočné papiere v zaprdenych kanceláriách.Ja by som sa s Vami nebavil ,práce je až až ,a ľudí niet..
Odpovedať
@builder_woman kazdy druhy dom-omietky na vychode robia poliaci, nemusite sa ich bat. Lepsie sa s nimi vychadza, volal som predtym s chlapikom z Vranova, vravim mu ze 300 stvorakov mam, vravel ze sa mu neoplati miesacku tahat. Volam poliakovi, za 2 dni prisiel na obhliadku, za dalsi tyzden uz sa omietky robili.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?