Staré dosky na podlahe

Chcela by som pocut nazor alebo lepsie realne skusenosti na staru drevenu podlahu - laty v dome. Rekonstruujeme stary dom a snazime sa rekonstrukciu viest v zmysle, co je dobre - ponechame. Napriklad drevene parkety, drevene zarubne a dvere, terazzo povodnu podlahu a podobne. Teraz riesime povodnu drevenu podlahu na poschodi - laty, pod ktorymi je skvarobeton. Podlaha sa zda byt v dobrom stave. Citala som uz aj taku skusenost, ze stare laty nechali, nic nerobili s tym skvarobetonom a len zrekonstruovali povrch podlahy.
Odpovedať
@zuzada29 to ste citali urcite dobre, ak su v poriadku a nechcete ine, tak prebrusit a natriet ... je to len o tom co chcete ... samozrejme ...zalezi co to je za dom, ci su mury oddelene hydroizolaciou ...
Odpovedať
@shadowmilan konkretne tato podlaha je na poschodi. pod doskami je skvara a pod nou dosky a tak hrady a strop prizemia. Takze ak spravne uvazujem, ked ide o poschodie tak sa nemusi riesit hydroizolacia. Skor som myslela ci je vhodne ten skvarobeton tam nechavat a pocula som uz aj taky nazor ze sa nam tam bude prasit z toho????
Odpovedať
@zuzada29 ano, prasit sa bude, o tom niet pochyb. Mozte dosky povyberat a vybrat skvaru a nahradit ju povedzme keramzitom, ale ma to vobec vyznam?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?