Kombinácia?

Možno chceme kúpiť tento dom, ktorý má cca 50 rokov postavený z modrých kvádrov, majiteľ však zhodil starú strechu a múry na dome vytiahol hore, čiže pribudoval podkrovné izby. Lenže mám podozrenie že ten vrch čo pribudval je z dreva stavaný. Myslím ten materiál ako stavajú tie drevo domy, čo ja nechcem... Teda otazka: dá sa nakombinovať murovaný dom s drevom steny? Viď fotky... Podľa fotiek mám podozrenie na drevo. Vraj to niesu plávajúce podlahy. Osobne ešte len pôjdeme pozrieť. Čo myslíte? Nejaké vaše názory, rady? 🤔
Odpovedať
@hannaa12 Skúšal som sa pozrieť cez omietku, ale nevidel som nič. 🤔 😕 Treba sa spýtať majiteľa, z čoho je postavený vrch. Alebo nech ti doloží projektovú dokumentáciu. Má vôbec na to stavebné povolenie? A čo majú plávajúce podlahy spoločné s nadstavbou? Práveže podľa druhej fotky to vyzerá byť laminátová plávajúca podlaha.
Odpovedať
Profilova fotka
kombinacia murovaneho domu s sendvicovou lahkou stavbou (ci uz drevodom ci ine) nie je nic nezvycajne. Ak mas nieco proti drevodom-u, nekupuj. Kupi niekto iny.
Odpovedať
Profilova fotka
Co som sa stretol, tak uz vela ludi si to takto robi a ja v tom problem nevidim, ale ak nie si zastanca drevodomu a je ti to proti srsti, tak do toho nechod. Myslim, ze najistejsie bude ked sa popytas majitela ako to je.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?