Cenová ponuka prosím ohodnoťte 3 podlažný rodiinny dom 300m2 hruba stavba

Profilova fotka
To sú ceny material + robota ale zdá sa mi ten vykaz vymer trošku povrchný....dakujem za reakcie
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
No, cenu ti tam napálili riadnu, dal by som si urobiť takúto ponuku aj v iných firmách, alebo teda neviem akým spôsobom ste si to dali a u koho,. Príde mi to moc.
Odpovedať
@fasox A koľko je tam cena? Lebo ja ju vôbec nevidím! Má tam na položke spolu nejakú číslicu "5" a viac nič. To sú jednotkové ceny, asi nebudú v tisícoch. Na taký dom by som sa vôbec nečudoval, keby dali cenu hrubej stavby aj 150 tisíc €.
Odpovedať
@chrobak7 kurna chlape, to nevies zobrata kalkulacku a zratat? Vsak vsetky polozky mas viditelne. Aj jednotkovu cenu aj mnozstva :-D :-D To naozaj nemozes venovat 20 minut aby si sa dopatral k cislu pre niekoho, kto nevie nastelovat mobil? :-p
Odpovedať
za 5 je to dobré 8-)
Odpovedať
pridu mi to celkom normalne ceny
Odpovedať
Nezabudnut na to, aby aj na tu bielu Q8 pred domom ostalo :-) :-) :-)
Odpovedať
@zita19 Kurňa, máš pravdu. :-| Som lenivý. ;-) :-) Mm notebook bez numerickej klávesnice, ale zvládol som to. Vyšlo mi to 48.434,- €. Neviem, čo tam robí tá päťka... Na taký barák je to bagateľ na hrubú stavbu.
Odpovedať
@chrobak7 ta bulharska konstanta, ta je za ojrajom fotografie uvedena.. Dva litre hore, dva litre dole. Pri takom baraku bude stat volne stojaca vana pre panicku viac :-D
Odpovedať
Pokiaľ to vychádza fakt tých 48 434€ za všetko tak je to fajn cena.
Odpovedať
Profilova fotka
ospravedlnujem sa zlá fotka....suma je zatial 53 854€ na kluč
Odpovedať
Profilova fotka
@jurkoboss a zboku je A7....takže aj na tu aby ostalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fasox no nám sa to zdalo celkom OK tých 53 854€
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vychadza to 53 854€ ale aj tak na prvu ponuku sa mi to zdalo celkom ok ked si predstavím kolko stým bude roboty @adele22
Odpovedať
@marco1111111 niektore polozky tam nemas nacenene zrejme to budu pocitat extra presun hmot lesenie a podobne. Inak ak by spravili hrubu stavbu za taku cenu urcite to ber su v tom aj vnutorne priecky ?
Odpovedať
@marco1111111 je to určite aj s materiálom? nie len cena práce? na ponuke je uvedené cena práce.
Odpovedať
Mam velmi podobny dom,rozlohovo aj osadenim v terene.Mozem ti povedat iba tolko ze cela sranda ta bude stat 250 000 a hore.Co nie je malo.A ak na to mas tak sa nepotrebujes pytat na forach.Ak na to dokazes zarobit tak si dost mudry na to aby si vedel kalkulovat.Tolko moj skromny nazor.Ine je ak si sa chcel len pochvalit.potom beriem spat :-D Inak ak chces od ludi radu a nie si schopny ani poriadne odfotit cenu tak sa cudujem tym individuam co si to tu este spocitaju a tym zo seba robia šašov.
Odpovedať
@mikazibanejad suhlasim Treba dodat, ze cena domu nie je vsetko. Pozemok, uprava zahrady, ploty, brany, ... Tiez nie su nezanedbatelne polozky :-) Mam o polovicu mensi dom. Ale ked som napocital cenu pozemku, stavbu domu, zahrada, plot, garaz a zariadenie, tak som sa dostal na sumu 240 000. Tak aby s tym ludia pocitali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mpfnordy ano aj vnutorne priečky, ale bojím sa jednej veci, aby nezačali vymýšlať, že toto tam nebolo a podobne budem si to musieť zazmluvniť
Odpovedať
Profilova fotka
@mikazibanejad nenapadlo ta, že som možno myslel ceny jednotlivych položiek či su vporiadku? nie som stavebník ja pracujem v inej oblasti, preto som počítal stym, že ak su tu ludia, ktorí sa tomu rozumeju budu ma vedieť usmerniť...ta cena tam nebola lebo som chybne vybral obrázok...neviem netrufam si sudiť ludí podla toho či niečo počítaju...a určite si ich nedovolím nazývať individuami.....akceptujem každého názor ved sme,akože v demokracii
Odpovedať
Vytycenie stavby geodetom je bezne 10€ kolik a nie 300€, to by musel urobit aj gp. Nalepenie izolacie sa bezne berie 3€/m2. Zasyp s unc ma za hodinu spraveny a nie 8 hodin. Karisiete su tiez dobre predrazene, bezna cena 11€
Odpovedať
Profilova fotka
@mpfnordy ano je tam aj lešenie presun hmôt asi nie...dnes som sa ho pýtal čisto na prácu a povedal, že práca samostatne je okolo 15 000€ , mne sa to zdá velmi fair ponuka..nato, že je to prvá ponuka a aj komunikácia s konatelom bola velmi príjemná...
Odpovedať
Profilova fotka
@petti to bola moja prvá otázka ked som to videl, tiež som ostal prekvapený...ano to je material + práca - proste hrubá stavba na kluč
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx ahoj dakujem za reakciu....nie som odborník, ale to je cena aj s materialom vtedy by to bolo už vporiadku?čiže, hydroizolacia nater + nalepenie a karisiete + ich osadenie...
Odpovedať
@marco1111111 Niekedy sa oplati zobrat drahsiu ponuku, ako lacnejsiu. Ak aj s materialo, potom je to ok.
Odpovedať
@originalx ja nehladim na ponuku, pokial je v ramci dobrych mravov, ale dohliadam si na kvalitu prace a prvy dojem. Aby nebol prvy dojem i posledny :-) Kari siet v dnesnej dobe uz za 11 nekupis ;-) @marco1111111 Ak sa ti zda CP dobra a mas z toho dobry pocit chod do toho, ale zaplat si popri tom i vlastny stavebny dozor!
Odpovedať
@rkorba prvy dojem je najdolezitejsi.
Odpovedať
Profilova fotka
@mpfnordy zdravim ta tak 3 položka ospodu su aj tie stroje na výkladky materialov a presun hmôt....tak si myslím, že to je nakomplet
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba dakujem ten dozor mám už vybavený a je to rodina tak dúfam, že to bude o to prísnejšie kontrolovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne som chcel viac firmu, ako živnostníkov kvôli záruke a prípadným chybám, ak by sa vyskytli.
Odpovedať
@zita19 ľúúbim humor tejto ženy :D @marco1111111 mne sa to zdá celé nejak lacné, na to že je to 3 poschodový dom, neviem prečo, ale mám taký dojem, že ťa tá firma obabre, už len tá cenová ponuka napísaná vo worde na rýchlo mi príde pofidérna, ale tak možno sa mýlim, držím palce, aby si sa neobabral...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?