Ako zrekonštruovať starý murovaný bazén?

erika222
Autor diskusie
22.05.2011
máme 25 ročný bazén, murovaný bez zastrešenia, chceli by sme vyriešiť zrekonštruovanie a filtráciu, ktorá doteraz nebola urobená. Bazén sa olupuje. Čo by ste mi poradili? niekto mi poradil "vystlať" ho fatrafolom, alebo bazénovou farbou, čo sa ešte používa? ďakujem za pomoc. :-)
Odpovedať
Zoradiť podľa:
Profilova fotka
philos
23.05.2011
Gumoasfalt z baumaxu - 10 € za kybel, presieťovať, potom obložit, vyšpárovat silikónom..
Odpovedať
pr
PRO
23.05.2011
no..ten gumoasfalt, presne toto som robil pred 2 sezónamy a na prt dopadlo, sieťka s klebrom sa po jednej sezóne začali odlupovať. potom som dal tekutú lepenku vo vedre.....natieral som to valčekom a drží to dodnes. Nakoniec modrá farba na bazény
Odpovedať
Profilova fotka
peterpb
24.05.2011
Najjdnoduchší spôsob je aplikácia bazénovej fólie, vtedy nie je úplne nutné prihliadať na kvalitu podkladu, problémom môže byť priesak vody z negatívnej strany. Pre kľudný spánok a dlhodobý úžitok by som sa obrátil na odborníkov na stavebnú chémiu (MAPEI, BASF, Schomburg,...). Pozor na "odborníkov", ktorí bez mihnutia oka odporúčajú rôzne "gumoasfalty" bez akýchkoľvek skúseností s danou problematikou.
Odpovedať
Profilova fotka
robi1970
PRO
02.06.2011
Sieťka,gumoasfalt a vyšpárovať silikonom jaj jaj chlapče,peterpb má pravdu a plne súhlasím,pozor na priesak vody.
Odpovedať
skrupinka23
06.06.2011
www.izonovum.sk podmenu SUBERtres a následne odporúčam podsekciu Referencie. Sú tam zaujímavé fotky a odporúčania k Vašej otázke.
Odpovedať
kristinka.s
02.08.2012
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?