Vymena 1 lamely laminatu

Profilova fotka
Dobrý deň, mal by som otázku na skúsených podlahárov. Je možné vymeniť iba 1 lamelu, bez rozobratia celej podlahy? Ide o laminat Egger Dub Loja L so zámkami unifit. Egger má na youtube video https://www.youtube.com/watch?v=FYxdZ... no neviem nakoľko je to realizovateľné a ako sa zmenia vlastnosti podlahy po takejto výmene. Chceli sme pôvodne podlahu rozobrať ale je položená bez prechodu kuchyňa obývačka chodba a lamela je ako to už býva v strede 😄 teda 18 radov od najbližšej steny. Po rozobratí 1 radu praskli 3 zámky z 5, teda to by sme mohli kúpiť nakompletku novú podlahu keby to rozoberáme celé. Za akúkoľvek radu ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Len vypilit a vybrat a nahradny diel prilepit. Presne ako je to na videu. Inak to nespravis. Mna to caka pri drevenej podlahe celoplosne lepenej. Len sa neviem k tomu dokopat :-D ale malo by to byt jednoduche. No treba pracovat opatrne a hlavne trpezlivo ;-) Vela stastia ;-)
Odpovedať
@pipulkoo to čaká časom každého , a potom je na rozhodnutí či nebude najlepšie dať na pôvodnú novú ak bude tých poškodení viac
Odpovedať
Profilova fotka
My sme to robili podla toho videa, nie je tazke len to chce trpezlivost a cas. Tiez sa nam do toho nechcelo.
Odpovedať
Profilova fotka
No toto video som potreboval, dakujem 🙂 Stala sa mi nemila vec a v podlahe je velka diera, toto video padlo ako z neba, dik
Odpovedať
postup v tom videu je dobry, inak to proste nespravis a suhlasim, ze rozoberat jednak zbytocna robota navyse a jednak by hrozilo, ze sa poskodia zamky na viacerych lameloch a neviem kolko mas este nahradnych keby bolo treba
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?