Koľko stojí kompletná rekonštrukcia 82m2 bytu?

Zobraz úvodný príspevok
Chcela by som sa spýtať či má niekto skúsenosti s rekonštrukciou 3-izb. bytu 82 m2. Ide fakt o celkovú rekonštrukciu od stierok, podláh, okien, výmena umakart. jadra, kúpelňa, WC, kuchyňa, dvere atď. Radi by sme sa zmestili do 10 až 12 tisíc Eur. Myslíte, že je to možné?
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež som prerábal byt.Menil som komplet elektriku,okná ,vchodové dvere ,stierky ,malovanie, kúpeľka čiastočne odstránenie jednej steny,vymurovanie sklobetonovej steny,nové obklady a dlažby,plávajúca podlaha nové dubové dvere so zárubňami.Nová kuchynská linka so spotrebičmi,nivelácia podláh,ezs . Robil som si to sám okrem stierok a kuch.linky + vstupných dverí a okien,a vyšlo to na cca 20000€.Ale byt som prerábal skoro 3 mesiace,pretože na niektoré práce som čakal aj 4 až 5 týždňov.Ale prerábka stála za to,ten byt sa na pôvodný nepodobal ani trochu.Byt mal 84m2.
Odpovedať
ďakujem vám za názory. Tie radiátory sa žiaľ nedajú riešiť...teraz. už sme dohodnutí so správcom, že ak vo februári, v marci bude teplo, teda, že sa nebude permanentne musieť kúriť, tak sa systém vypustí, urobia naam v byte ventili a znovu napustia vodu... Tak uvidíme, ako to bude. No a čo sa týka tej omietky, tak ideme dávať len tenkú omietku, pucovku, nejdú sa steny vyrovnávať. To bude len stierka,ale povedali nám, že sa to nevolá stierka,ale jemná tenkovrstvova omietka. Tie kalkulácie na rekonštrukciu máme rôzne. Najnižšia ponuka bola "za 5000 vám to spravíme pani", ale ten materiál si musíte sama kúpiť. Potom dve sa krútia okolo 8 a pol tisíc, to už aj s tým materiálom, štvrtá ponuka je 9300e, a potom 11 a 14 tisíc. Čo sa mi zdá, že sú tam celkom rozdiely, aj keď tú najlacnejšiu ponuku neberiem do úvahy... @remepra tvoja ponuka ma zaujala, ak máte teda čas a kapacity, napíš mi správu s kontaktom a ozvem sa. Prvá pozitívna vec, že vieš kde sa píše aké y/i. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Mam za sebou kompletnu rekonstrukciu 3 izboveho bytu, snad niekomu pomoze sa aspon trocha zorientovat v cenach moj rozpis prac a co ma to stalo. Okna 2300 eur Elektrina I. 200 eur Vodoinstalacia 500 eur Podlahove kurenie, kotol, termostat 4000 eur Poter 800 eur Vchodove bezpec. dvere 700 eur SDK omietky, znizenie a zateplenie stropu 5500 eur Dlazba, obklad 1700 eur Podlaha 1200 eur Sanita 400 eur Elektrika II. 500 eur Interierove dvere 1200 eur Vsetko cena material aj praca. Akurat elektriku a pokladu podlahy som za pracu neplatil. Potom este spotrebice, nabytok a samozrejme kuchyna tam to bude ale u kazdeho velmi individualne.
Odpovedať
@tadashi mozes prezradit ktora lokalita? a firma co ti to robila?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@luciaf554 komu ste si dali prerobiť byť a koľko vás to vyšlo? Aj ja plánujem v BB rekontrukciu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@krpcisko Dobrý deň.. Jednoducho nie je. Cca 20 a viac pekný deň
Odpovedať
Ja Ti poradím takto: s počítaj si podľa svojich odhadov, čo Ťa to bude stáť a potom zober tu sumu a vynasob dvoma. Ja som to tak mala cca keď som prerabala byt. PS. To nie je odborná rada, skôr pre odľahčenie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?