Zrubová chata od WOODSK - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, rada by som sa popytala, ake mate skusenosti s firmou WOODSK (https://woodsk.eu/content/4-kontakt). Ci ma niekto zrubovu chatu od nich, ako vysiel rozpocet a ci ste spokojni s ich pracou. Dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Jedna hrozná firma, ktorá dokáže ľudí len klamať, nedvíhať telefóny a keď sa aj už ozvú tak len sľubujú a nič konkrétne nerobia. ja mám dnešným dňom po roku trápenia s nimi svätý pokoj, nakoľko sa mi podarilo cez súd a exekútora od nich vymôcť zálohu, ktorú sme im dali na zhotovenie celoročnej chaty na kľúč, do dnešného dňa by sme nemali nič, keďže stále len sľubovali, a nebolo zrealizované absolútne nič, mali vybaviť povolenie, s tým asi ani nezačali, potom mi už praskli nervy, nakoľko oni idú ešte zákazníka osočovať, čo ich vôbec otravujeme a zaťažujeme, keď sa pýtame v akom stave je naša objednávka, tak to už bol vrchol. Dnes mám na účte svoju zálohu ktorá bola viac ako 13-tisíc eur a spadol mi kameň zo srdca. OBLÚKOM sa vyhýbajte tejto a už aj ďalšej firme, ktorú založil pán Prisenžňák, väčšieho podvodníka som nestretla.
Odpovedať
Mne len nejde do hlavy, ako dlho môžu takíto ľudia podnikať resp. klamať a okrádať ľudí. Ja mám tiež zlú skúsenosť s touto bandou.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@zuzanagogo16 my sme tiež s nimi bojovali skoro rok,takze vam gratulujem. Presne viem čo ste prežívali a pozerám že po pol roku je situácia rovnaká ak nie horšia lebo ich marketing stále funguje rovnako,pekny obrázok domčeka ,záloha a potom sú to už len stresy zo straty peňazi. Pozerám že aj ti čo niečo dostali nie sú 2x šťastní z výsledku. Radšej počkať na firmu z blízkeho okolia s dobrými referenciami,ja som sa poučil našťastie z dobrým koncom ,garaz stojí,vyplatené komplet bolo až po dokončení.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanagogo16 Dobrý deň,my máme momentálne veľký problém, Chceli by sme sa s vami poradiť ako ste postupovali, že sa vám podarilo získať späť peniaze. Môžete ma prosím kontaktovať
Odpovedať
Profilova fotka
@barborabarca to iste sa stalo aj nám na telefóne nedvihaju neozývajú sa , nič len klamstvo a záloha sa im poslala , KLAMÁRI
Odpovedať
Dobry den aj ja mám urceny termin ze buduci tyzden dostanem naspät zálohu vystavili aj dobropis ale odvtedy nic som nedostal.má niekto skúsenost ze dostal naspät peniaze?
Odpovedať
Dobrý deň, chcem varovať pred firmou WoodSK.s.r.o/konateľ Miroslav Prisenžňak/ majú perfektnú ponuku na nete ale je to podvod. zaplatila som zálohu na chatu ešte v auguste r.2019 a nič nemám. Na súde veľmi sľubovali vrátiť peniaze no znovu nič. Preto si dajte pozor na túto firmu aby Vás nepripravili o peniaze tak ako mňa. Som dôchodkyňa a oni ma okradli o10 000,- .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@barborabarca Dobrý deň. tiež som písala na facebooku recenziu ale okamžite zmizla, sú to riadni podvodníci.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@woodsk Prečítala som si Vašú správu a je mi znej zle. Tiež ste ma okradli o 10 000,- a nedodali ani chatu ani nevrátili peniaze, hoci na súde ste veľmi sľubovali všetko vyrovnať. Zatiaľ ste nič nevrátili. Môžete sa hambit takto podvádzať ľudí.
Odpovedať
Profilova fotka
@oliviamia Nie ste sama 🙂 Aj ja som objednal 7 septembra , zahradny domček David Dal som zálohu 725 EUR ,neviem sa tam dovolať , teraz neviem čo mam robiť .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@barborabarca presne ste to opísali - postup ich jednania, bolo to tak isto aj u nás, našťastie my sme to dotiahli do šťastného konca, kedy mi exekútor vymohol peniaze. Je mi veľmi ľúto všetkých ostatných ľudí, ktorí tiež zaplatili NEMALÉ zálohy, ktoré sa pohybujú v desiatkach tisícoch a nemajú nič len stres a nervy. Tiež som písala príspevky na Facebook, ale samozrejme zmazali ihneď. Nikto im neverte a ihneď robte čo sa dá, choďte za právnikom, nech vám pozrie zmluvu a poradí ako ďalej, nečakajte,, oni vám nikdy chatu nepostavia, ja tomu aspoň neverím.
Odpovedať
@zdenka1608 dobry den od nich nic nekupujte az podvodnici
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
oni nie sú na vine, je to rozvrátený štát, kde štátni úradníci liknavo riešia svoje úlohy, nie je vypracovaná ochrana spotrebiteľa, komory živnostníkov sú formálne, všetko je len menežment, Produktivita práce sa meria len operátorom, ale akú produktivitu práce majú aj úradníci , sudcovia, sa nepozrie nikto.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@barborabarca tým, som len povedal, že nemôžeme eliminovať zlých ľudí, ale môžeme aktívnejšie vytvárať podmienky na znemožnenie ich konania. Oni to neurobia, mali by pružnejšie konať úrady a súdy. Ako môže dostať živnosť alebo založiť firmu ,keď nemá vysporiadané vzťahy? Obchodný register si neplní povinnosti, firmy eviduje dlho po ich zániku, resp. nepreukázaní plnenia povinností, tým uvádza do omylu iných podnikateľov.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@barborabarca to skôr opačne. Väčšinou sa takéto firmy čo okradli zákazníkov prepisujú na bezdomovcov alebo iné biele kone...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rada by som sa zapojila do diskusie, ja som napr. ohľadom domčeka volala s majiteľom firmy - konateľom WOODSK GROUP a pýtala som sa, že čo a ako po tom, ako som narazila na túto diskusiu tu. Bola som dosť vystrašená, že prídeme o peniaze. On mi povedal, že s nimi už nemajú nič spoločné, že sa rozdelili, lebo tie praktiky boli špinavé a on s tým nechcel mať nič, takže to robia nanovo na vlastnú päsť a poctivo. Hovoril aj, že je v procese zmena názvu.. Milý mladý chalan so mnou volal, dokonca sme riešili aj to, že už budúci týždeň mi privezú materiál domov, čiže verím, že to tak aj bude. Určite sa ozvem, či všetko prebehlo ok. Prísť o peniaze aj ja, tak z toho spravím taký cirkus, že dovi!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@luc_bezovic oh môj bože. Čerstvo založený profil, čo nám tu oznámi, že ten chudáčik je v tom vlastne nevinne si ide založiť novú firmu a tento krát to bude robiť poctivo? :-D Hm... niečo mi to pripomína, ľudia čo sú tu dlhšie si určite napríklad spomenú na Tophouse, alebo Fordom, alebo Silicateworld... Ľudia neverte týmto rečičkám a jednodňovým falošnám profilom!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Na domček cakame uz od leta. Vsetko je zaplatene. Firma neberie telefony ani neodpoveda. Kym to zacnem riesit pravne uprednostnil by som dohodu a vyrovnanie zo strany wood.sk. Vidim ze tu odpovedate! Bolo by fajn zacat komunikovat aby sa vam vase domceky uplne nezrutili
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?