Uzke okno v kuchyny

zdravim, poprosim komenty uzivatelov, ktory maju uzke okno v kuchyny, že ake ho maju vysoke ( rozmer okna) ? A či su snym spokojny, alebo by dali ešte vyšie. Ak som dobre vygooglil tak rozmer ramu je cca 120mm, to mame ram hore/dole na okne, čiže nam to zobere cca240mm so stavebneho otvoru a zbytok je sklo. Dakujem
Odpovedať
Priznám sa, že nerozumiem čo a ako chceš. 🙂
Odpovedať
@toky1 rozmer okna v kuchyny, napr.600x2000 a či je niekto snim spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
@toky1 pyta sa na sirku skla okna, tych co maju tie uzke a dlhe okna v kuchyni - panoramicke. Napr 40cm sklo + ram hore 12 + ram dole 12, aby vedel aky velky stavebny otvor dat. Ci im tych 40 cm sirky sklenej plochy staci, (dlzku asi vie podla kuchyne) alebo by dali viac, cize sirsie okno.
Odpovedať
Aha, už chápem. Myslel som že vraví o okne postavenom ako na kant, na výšku - ako dvere napríklad. Nikde nespomenul, že to má byť okno medzi pracovnou doskou linky a radom vrchných skriniek. A na výkresoch kóta rozmeru okna sa píše šírka x výška. On napísal 600x2000, tak ma to zmiatlo ešte viac. Nechápal som o čo mu ide. 🙂
Odpovedať
no tiez som popravde najprv nerozumela, myslela som si, ze tie nase rozmery sa zhruba zhoduju, isla som odmerat, ale vobec🙂
Odpovedať
@trubadurka4 Ahoj, mas Take okno v kuchyni?
Odpovedať
@toky1 aha 😀 to som nevedel. Tak Sirka povedzme 2000 x vyska 600. Velku cast zo stavebného otvoru ak som dobre zistil 240mm zaberie ram. A čisto sklo ostane 360mm. Preto sa pýtam na postrehy ľudí, kto už také ( samozrejme aj iné rozmery) okno ma.
Odpovedať
@nomad37 máme v kuchyni medzi hornými a spodnými skrinkami také okná dve. Jedno široké meter, druhé meter a pol. Pohoda.
Odpovedať
@nomad37 este je dolezite na ktoru stranu bude to okno otocene.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?