Menu Forum

Staval niekto Trend 270 od Prodomu?

8. sep 2017  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mimon7
Registroval sa 16. októbra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
mimon7
Registroval sa 16. októbra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Bratislava.
 Ahojte na jar ideme stavať tento domček a chcem sa opýtať aké boli celkovo náklady do štádia ze ste už bývali a aké sú náklady na bývanie ďakujem
1. mar 2017 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimon7
fotoportrét
fotoportrét
mimon7
 @adrianass ahoj chcem sa opýtať že či ste robili drevený strop ? A ako to je počuť potom dole ? Dik
1. mar 2017 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
socinka
Registrovala sa 8. júna 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
socinka
Registrovala sa 8. júna 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Staviam dom
 Ahojte, aj my sa chystame postavit tento domcek :D Resp. sme sa nim hlavne inspirovali a upravili si ho podla seba. Hlavnym rozdielom je, ze namiesto zvyseneho stropu sme sa rozhodli si hore spravit dalsie dve izby :D Kedze nemame velky pozemok, aby sme mali kde odkladat veci emoticon Dom sme o meter natiahli do sirky a schody otocili, aby bola obyvacka nepriechodna...Dufam, ze to bude fajn, o mesiac davame platnu emoticon
22. jún 2017 o 09:29  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
palkoveronko
Registrovala sa 25. marca 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
palkoveronko
Registrovala sa 25. marca 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Pezinok.
 Dobry den !prave sme kupili tento dom😉Mozem sa spytat ako mate vyriesene zavesy na oknach na poschodi?ak mate hodte prosim foto dakujem
25. jún 2017 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lussyfuck
Registrovala sa 17. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Dolný Kubín.
fotoportrét
fotoportrét
lussyfuck
Registrovala sa 17. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Dolný Kubín.
 @socinka písala som Vám správu 😊
28. jún 2017 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palkoveronko
fotoportrét
fotoportrét
palkoveronko
 Čaute trendaaaci!☺chcem sa spytat ako mate riesenu terasu za domom?ak by sa dalo ak foto poprosim dakujeeem
5. sep 2017 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pavolb
4
Registroval sa 24. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov. Má 2 priateľov. Košťany nad Turcom, okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
pavolb
4
Registroval sa 24. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov. Má 2 priateľov. Košťany nad Turcom, okres Martin.
 @palkoveronko prikladám foto, rozmer 6x4m
8. sep 2017 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to