Staval niekto Trend 270 od Prodomu?

Zobraz úvodný príspevok
máte niekto skúsenosti so stavbou katalogoveho domu Trend 270 od firmy Prodom. privítala by som každú vašu vychytávku poprípade zlú skúsenosť. ja chcem začat na jesen :-)
Odpovedať
Ahojte prosím Vás stavia niekto tento dom v okolí Žiliny.Ďakujem
Odpovedať
branoboy, my mame postavene v Turanoch
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@robitusi Ahoj, chceli by sme ťa poprosiť - mohli by sme si prísť obhliadnuť váš dom? napíš mi prosím na brano.michnac@gmail.com Ďakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Trenďáci - tí čo už postavili, podelte sa o nejaké finálne úpravy interier/exterier. Potrebujem sa inšpirovať ...
Odpovedať
Stavali sme v r.2010-2011, v lete 2011 sme sa nastahovali, tento rok sme robili zahradu -- fotky
Odpovedať
Profilova fotka
@alenawa krása, ten sa Vám vydaril. Aj s malými zmenami pôsobí tak "čisto", gratulujem a prajem pekné bývanie.
Odpovedať
alenawa ...mate krasny uhladeny domcek a okolie,pekny plot,terasa ,travnik,terasa.... my sme stavali 2009 nastahovanie 10/2010..ale stale nemame dokonceny exterier a vnutorne oblozenie schodiska.
Odpovedať
Tak už nás čeká snad jen plot a garážové stání.
Odpovedať
Profilova fotka
@alenawa @robitusi @fazer prosím - neviem čo s tým priestorom "kastlíkom" v podkrovnej izbe nad schodiskom. Bude tam spálňa. Ako ste ten priestor využili ? Ďakujem za každú odpoveď.
Odpovedať
@efsoboy vid foto v prilohe
Odpovedať
Profilova fotka
@alenawa Ďakujem - a mňa presne zaujíma čo bude tam, kde je položená tá doska, lebo ja neviem čo s tým priestorom ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@efsoboy Nas syn tam ma ,,neporiadok" a najradsej tam spia nase 3 macky ....
Odpovedať
Profilova fotka
@alenawa aj ja som rozmýšlal, že by som tom vytvoril nejaký pelech pre niekoho, alebo pre niečo, ďakujem ... :-)
Odpovedať
ten kastlik sa nam paci, posobi to priestrajnejsie,otvorene, a ak to bude spalna ,mozno je to idealny priestor na TV alebo po dakej uprave postel pre mladeho "trendaka"
Odpovedať
@efsoboy ahoj nad kaslikem ma dcera postel priste zaslu foto. mi mame v obyvaku otevreny strop a vchod na pudu nad kuchyni pres vntrni balkon v obyvaku, tak vedle kasliku nemame dvere.
Odpovedať
Profilova fotka
@fazer @robitusi ďakujem za info a teším sa na akékoľvek foto interiéru :-)
Odpovedať
@efsoboy Nase macky oddychuju na tom ,,kastliku" nad schodami .... AW
Odpovedať
Profilova fotka
@alenawa ďakujem - mačky nemám,ale vidím,že to máte asi obložené laminátovou podlahou ... to by mohol byť prvý krok ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Čaute Trenďáci. CHystáme sa že by sme sa pustili do stavby Trnde 270. Má niekto prosím na záp. Slovesnku postavený ? Poprosil by som o fotky . a skúsil to niekto aj bez balkónov? Zdajú sa mi maličko zbytočné, alebo má niekto iný názor / skúsenosť. Garáž by sme nahradili izbou a podpivničenú garáž prilepili zboku. Voperd ďakujem za každý názor. Môžete posielať aj na mail: rudo.bridzik@gmail.com. Ak nám to výjde rád sa podelím o skúsenosti.
Odpovedať
@rudolf_ii v moste pri bratislave su 2 postavene, co viem, ze su na predaj za 220tisic :-D . pozri si inzerat cez reality a dohodni si obhliadku a uvidis ako vyzera aj z vnutra.
Odpovedať
super, vdaka bromid za info! Skusim pozriet reality.
Odpovedať
@rudolf_ii my sme ho boli pozrieť v Hlohovci,ukázali nám ho aj z vnútra,mali otvorený strop v obývačke, my sme radšej dali strop a tak máme veľa priestoru na uloženie veci,mesto garáže je detská izba...paráda...balkón si premysli lebo je to ozaj na zváženie a dobré prevedenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, chceli by sme stavať trend 270 od prodomu. Radi by sme ho pred tym videli aj na zivo. Najde sa tu niekto, kto by bol ochotny nam ho ukazat? Dakujem. mhrajnoha@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte...tiež chcem stavať tento domček..vie mi niekto dať nejaké foto zvnútra? Resp. Typy ako čo zmeniť? Ďakujem za každú radu. Môj email: katarina.guldanova1988@gmail.com ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@pavolb Zdravím, písala som správu do internej pošty. Pozrite, prosím a dajte mi vedieť. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@robitusi Zdravím, písala som otázočku do internej pošty. Dajte mi prosím vedieť. :-)
Odpovedať
Dobrý deň chcem sa opýtať či by mi vedel niekto poradiť ohľadom domu trend 270 môj kontakt smatana.83106@gmail.com ďakujem
Odpovedať
@mona270 ahoj máte už dom postavený?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimon7 Postavený áno, ešte nebývame. Chýbajú podlahy, dvere, kuchyňa a vymaľovať prízemie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?