Staval niekto Trend 270 od Prodomu?

18. máj 2020129
  • Ahojte prosím Vás stavia niekto tento dom v okolí Žiliny.Ďakujem

• branoboy, my mame postavene v Turanoch

• Sponzor fóra
  • @robitusi
    Ahoj,
    chceli by sme ťa poprosiť - mohli by sme si prísť obhliadnuť váš dom?
    napíš mi prosím na brano.michnac@gmail.com
    Ďakujem pekne

• Tak Trenďáci - tí čo už postavili, podelte sa o nejaké finálne úpravy interier/exterier. Potrebujem sa inšpirovať ...

• Stavali sme v r.2010-2011, v lete 2011 sme sa nastahovali, tento rok sme robili zahradu -- fotky

• @alenawa  krása, ten sa Vám vydaril. Aj s malými zmenami pôsobí tak "čisto", gratulujem a prajem pekné bývanie.

• alenawa ...mate krasny uhladeny domcek a okolie,pekny plot,terasa ,travnik,terasa....
    my sme stavali 2009 nastahovanie 10/2010..ale stale nemame dokonceny exterier a vnutorne oblozenie schodiska.

• Tak už nás čeká snad jen plot a garážové stání.

• @alenawa
    @robitusi
    @fazer
    prosím - neviem čo s tým priestorom "kastlíkom" v
    podkrovnej izbe nad schodiskom. Bude tam spálňa. Ako ste ten priestor využili ? Ďakujem za každú odpoveď.

• @efsoboy

vid foto v prilohe

• @alenawa Ďakujem - a mňa presne zaujíma čo bude tam, kde je položená tá doska, lebo ja neviem čo s tým priestorom ....

• @efsoboy Nas syn tam ma ,,neporiadok" a najradsej tam spia nase 3 macky ....

• @alenawa  aj ja som rozmýšlal, že by som tom vytvoril nejaký pelech pre niekoho, alebo pre niečo, ďakujem ... 🙂

• ten kastlik sa nam paci, posobi to priestrajnejsie,otvorene, a ak to bude spalna ,mozno je to idealny priestor na TV alebo po dakej uprave postel pre mladeho "trendaka"

• Sponzor fóra
  • @efsoboy  ahoj nad kaslikem ma dcera postel priste zaslu foto. mi mame v obyvaku otevreny strop a vchod na pudu nad kuchyni pres vntrni balkon v obyvaku, tak vedle kasliku nemame dvere.

• @fazer @robitusi ďakujem za info a teším sa na akékoľvek foto interiéru 🙂

• @efsoboy

Nase macky oddychuju na tom ,,kastliku" nad schodami .... AW

• @alenawa ďakujem - mačky nemám,ale vidím,že to máte asi obložené laminátovou podlahou ... to by mohol byť prvý krok ...

• Čaute Trenďáci. CHystáme sa že by sme sa pustili do stavby Trnde 270. Má niekto prosím na záp. Slovesnku postavený ? Poprosil by som o fotky . a skúsil to niekto aj bez balkónov? Zdajú sa mi maličko zbytočné, alebo má niekto iný názor / skúsenosť. Garáž by sme nahradili izbou a podpivničenú garáž prilepili zboku. Voperd ďakujem za každý názor.
    Môžete posielať aj na mail: rudo.bridzik@gmail.com.
    Ak nám to výjde rád sa podelím o skúsenosti.

• @rudolf_ii  v moste pri bratislave su 2 postavene, co viem, ze su na predaj za 220tisic 😃 . pozri si inzerat cez reality a dohodni si obhliadku a uvidis ako vyzera aj z vnutra.

• super, vdaka bromid za info! Skusim pozriet reality.

• @rudolf_ii  my sme ho boli pozrieť v Hlohovci,ukázali nám ho aj z vnútra,mali otvorený strop v obývačke, my sme radšej dali strop a tak máme veľa priestoru na uloženie veci,mesto garáže je detská izba...paráda...balkón si premysli lebo je to ozaj na zváženie a dobré prevedenie.

• Ahojte,
    chceli by sme stavať trend 270 od prodomu.
    Radi by sme ho pred tym videli aj na zivo.
    Najde sa tu niekto, kto by bol ochotny nam ho ukazat?
    Dakujem.
    mhrajnoha@gmail.com

• Ahojte...tiež chcem stavať tento domček..vie mi niekto dať nejaké foto zvnútra? Resp. Typy ako čo zmeniť? Ďakujem za každú radu. Môj email: katarina.guldanova1988@gmail.com
    😉

• @pavolb  Zdravím, písala som správu do internej pošty. Pozrite, prosím a dajte mi vedieť. Ďakujem 🙂

• @robitusi  Zdravím, písala som otázočku do internej pošty. Dajte mi prosím vedieť. 🙂

• Dobrý deň chcem sa opýtať či by mi vedel niekto poradiť ohľadom domu trend 270 môj kontakt smatana.83106@gmail.com ďakujem

• @mona270 ahoj máte už dom postavený?

• @mimon7 Postavený áno, ešte nebývame. Chýbajú podlahy, dvere, kuchyňa a vymaľovať prízemie.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    INTERIÉROVÝ DIZAJN A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU
    Špecializujeme sa na projekty moderných domov na mieru. Tvoríme modernú architektúru, interiéry na mieru a poskytujeme pre klienta stavebný management
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    Papierom proti ohňu?
    Spoznajte najčastejšie chyby pri zatepľovaní fasády
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Archív článkov od partnerov