Projekt môj

Čo poviete na tento projekt
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vasa poziadavka bola mat kuchynu n'a opacnom konci ako obyvacku? Stol v obyvacke budete kedy vyuzivat? Na vianoce? 3 m obyvacka je velmi uzka. Kolko rokov ma kreslitel tohto napadu? Je to na uzkom pozemku? Ste blokovany poctom m2?
Odpovedať
@lenkito10 úzky pozemok
Odpovedať
Že by som si namiesto pivníc riadne izby postavila.
Odpovedať
Strasne... 😞 15 stvorcov v obyvacke, detska za obyvackou, mini kuchyna na opacnom konci s tpu rohovou lavocou a spalnou, na kupelnu uz neostalo miesto? Ak vas limituje miesto, tak spravte riadny projekt s druhym poschodim a ram nocnu cast a to prizemie prerobre. Ak projektant nevie nic lepsie vymysliet, vymente ho, chce to skutocne napad ktorym si svoju vyplatu zasluzi Toto je skoda stavat, kupte si radsej nejaky 2-3 izbovy byt, alebo karavan...
Odpovedať
@bazant12 ak ste dvaja tak ok ak je vás viac tak je to podľa mňa zle riešené a radšej by som to skrátil a spravil ešte jedno podlažie. 15cm priečku z porfix je tenká medzi obývačku a izbu. A dajte si reálne rozmery nábytku aký budete chcieť do výkresu a zistíte ci vám to stačí obyčajne tam dávajú co najmenší nábytok aby projekt vyzerá dobre
Odpovedať
Neviem, ktorým smerom je ulica, ale pravdepodobne je tá teraska smerom do dvora. Aspoň v to dúfam. Ak je toto nejakým spôsobom najväčší možný rozmer domu a stačí vám vlastne jedna izba pre dieťa, tak ja by som dal obývačku namiesto kuchyne, kuchyňu by som posunul namiesto ľavej hornej izby (podľa polohy na obrázku) a tú izbu by som dal na miesto obývačky. Osobne preferujem obývačku smerom do dvora. Tým by sa prepojila obývačka s kuchyňou a bola by tak relatívne väčšia. Neviem, ako je to s terénom v okolí domu, ale osobne by som v suteréne poriešil garáž, nejakú malú dielňu, TM.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?