Názor na projekt Bungalov 1473

Profilova fotka
Čo by ste na tomto projekte zmenili? pozemok mame 18 na 38 a cesta je na 10 m strane, kde sú okná do dvoch izieb. Každá rada dobrá :-)
Odpovedať
..nie je to zly projekt.....hm, co tebe na nom vadi.....
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento vybrany :) nam sa hned zapacil, len zrkadlovo otoceny a do ulice budeme mat tie dve izby a vchod zboku...
Odpovedať
My nad ním taktiež uvažujeme, mali by sme ho natočený presne ako gabriela_michaela ... Idete ho stavať svojpomocne alebo si ho dáte poslaviť na kľúč?
Odpovedať
Vadia mi asi tie dvere z jedálňo-obývačky do garáže/prístrešku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Dobry den ma niekto fotky tohto bungalova ako je zariadeny?dakujem
Odpovedať
@adka707 Náš dom sme navrhli na základe rozloženia bungalovu 1473, ale trochu sme ho upravili pre vlastné potreby. Ak chceš, môžeš si pozrieť naše úpravy v mojom fotoblogu, kde je maketa domu.
Odpovedať
@chrobak7 mate aj neake fotky ako je zariadeny?dakujem
Odpovedať
@gabriela_michaela mozem poprosit neake fotky tohto bungalovu dakujem
Odpovedať
@adka707 JE presne tak zariadený, ako je to na makete. Skrine, stoly, sedačka, postele ... všetko je v dome tak, ako to bolo naplánované. Možno nejaké skrinky sú inde alebo sú iné, ale väčšina je tak, ako to bolo v projekte. Sem tam dávam nejaké fotky aj z interiéru, ale komplet interiér ti fotiť nebudem, sorry. To už si hádam vieš sama zariadiť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
My máme tento dom 🙂 sme spokojný 🙂 terasu máme situovanú na juh takže stále slnko 🙂 vchod na východ ale predné izby sú na severe takže sú trošku chladnejšie.
Odpovedať
Ahojte , nam sa stavia ten isty projekt len zrkadlovy, takze verim a dufam ze budeme spokojni 🙏 Akurat tu garaz si tam nevieme predstavit , podla mna to je aj neprakticke a nerealne ved tam budu schody do domu tak ako pojdes autom fo garaze, jedine ze tam nebude ani schod ani chodik ani nic ale to si zas tiez neviem predstavit. Prosim kto ma takyto projekt dajte vediet nech sa inspirujeme fotkami, zariadenim atd. Pomohlo by nam to hlavne ta obyvacko jedalen kuchyna Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?