MFpro projekt style 223

Ahojte , chcela by som sa spýtať či niekto staval projekt style 223 od firmy MFpro. Mame o ten projekt zaujem, ale realne si nevieme z pôdorysu predstavit ako velke to bude,konkretne otvorena obyvacia miestnost s kuchynou .Nema prosim nahodou niekto kto projekt staval par fotiek z interieru pre predstavu? https://www.mfpro.sk/projekt/style-223 Dakujem za pomoc
Odpovedať
@strempek orientacne sa da vyratat kolko ma ta obyvacka. Ked zoberies z lava do prava, tak 450 obvod mur 3000 kupelna ( dlzka linky) 3000 spalna 200 stena obyvacka/spalna 450 obvod mur tak od konca linky po stenu je cca 3,9 metra. Z toho ked odpocitas nejaky meter na prechod medzi linkou a gaucom tak gauc mas od steny 2,9 metra. Ani tam nedas dlhy gauc lebo ho potrebujes odsadit od okien ked chces tam mat vychod na terasu a tiez gauc oproti vstupu do spalne mi nepride najvhodnejsie. Ten stredok pred krbom su uplne stratene stvoraky. Asi by som ten krb zrusila a urobila nieco ako kumbal. My mame v byte spalnu siroku 2,8 m a vkuse udieram koleno ked obchadzam postel. Vo vstupe sa ledva otocis. Asi by som sa vyhla stvorcovemu podorysu.
Odpovedať
@strempek este som zabudla napisat ze na zaciatku si premeraj byt, zariadenia, ked niekto byva v dome tak chod na navstevu a meraj aj u neho. Velmi vela ovplyvni tavr miestnosti, umiestnenie dveri, okien.... Ked toto budes mat ako tak v oku a nejaku predstavu o rozmeroch ake chces tak si budes vediet vybrat projekt. Rozmery takychto studii si vies aj pomerovo vyratat. Najlepsie sa odpichnes asi od linky lebo ta je 60 cm hlboka.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?