L - kovy dom

Ahojte, budem rada ak mi napisete svoje nazory na tento nas zatial prvy nastrel 😊
Odpovedať
@ikaika skús druhý nastrel :-) Väčší obrázok, rozloženie nábytku, orientácia na svetové strany, ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Na to kolko miesta je venovane chodby/skriniam je malo miesta venovaneho jedalni a kupelniam. 45m2 chodby? Cipana. Rodicia sa nesprchuju ale skor vanuju? To uz aby si si brala veci na oblecenie do sebou do kupelne.... Ziadna intimita pred skrinou. Na sk sa zvycajne dava zadverie, aj zavetrie, nebudu vam chybat?
Odpovedať
Ak tento prvy nastrel robil architekt/projektant , tak nech ide radsej varit parky. Ak ste si ho robili sami, zverte to radsej niekomu, kto sa rozumie, transplantaciu srdca si tiez nerobite sami. Cele zle ako pisu vyssie...
Odpovedať
Profilova fotka
Zbytocne velka chodba a mini kuplna, tu by som isto teda zvacsil a tak isto by to chcelo viacej priestoru v jedalni
Odpovedať
Nevidím tam kóty, ťažko povedať ako sú veľké jednotlivé miestnosti. To chcete fakt chodbu dlhú odhadom tak 10 metrov a pozdĺž celej jej dĺžky rolldoor? Ďalšiu chodbu pri schodoch bez zjavného využitia pri schodisku? Čo bude na pochodí, keď už na prízemí sú štyri izby? Plánujete 10 detí? Spočítajte si, že 1m2 plochy domu vás vyjde povedzme na 1000 €, tak si zrátajte či takú drahú chodbu potrebujete. Neviem ale toto je dobrý úlet.
Odpovedať
Ja niesom architekt,ale zlatníčka 😂 Čo mne ako laikovi bije do očí je obrovská zbytočná chodba (aj to bez okna👀) žiadne zádverie,technická,špajza,mini kupelka a úplne bez energie obývačka s jedálňou a kuchyňou nevidím žiaden priestor pre spoločný čas strávený s rodinou.Skus ešte popozerať projekty Pintereste je ich dosť👍
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kým tam nie sú miery, ťažko posúdiť, ajked, ja neodsudzujem dlhú chodbu, my máme tiež dlhšiu a je na nezaplatenie v zime, lebo muž s deťmi tam behajú, kopú loptu a santia sa, ja viem,nie je to využitý priestor inokedy, ale je dôležité,čo je pre koho priorita. To myslím celkovo, niekto bude mať radšej menšie izby, ale veľkú obývačku. Niekto radšej dvojgaraz na úkor obývačky...treba skúšať, pozerať a poradiť sa. Ale vidím,že snaha je m, tak držím palce 😊👍😉
Odpovedať
Chodba vyzera velmi velka, skor na nej by som ubral a pridal by som na izbach. A nocnu cast od denne by nebolo na skodu nejako oddelit nejakou stenou a urobit vchod do nej, nech je to poriadne odstrihnute 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, tak pridavam druhy nastrel nasho buduceho domu 😊 Potesia ma vase komentare, postrehy aj kritika 😅 Je to “ bungalov” v kopci, ciastocne podpivniceny garazou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?