Kto postavil bungalov 879 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam niekoho, kto ma postaveny bungalov 879 od Euroline a bolo by mozne ho ist pozriet BA a okolie.
Odpovedať
1
2
Ahojte. Už máme postavenú hrubú stavbu. Zatial sme do toho investovali 1mil v korunách. Zatial sme si robili všetko svojpomocne až na murárčinu. Ešte sme to neolutivali, myslím že je to úplne úžasne riešený dom až na pár zmien ktoré sme si urobili vid Pista 1 ( moj mažel už písal)
Odpovedať
@marrtina1 nemáš nejaké fotky? Ja mám tak ak chceš pozri ;-)
Odpovedať
ahojte ako sa Vám darí? Máme už všetky prípojky, vnutorne rozvody elektro, voda, kanalizacia, hrube rozvody kurenia a vnutorne omietky, zateplujeme zvonku zacali robit vonkajsie teresy a buduci tyzden zaciname klast polystyren vo vnutri. Mam už ale toho plne zube ufff 8-(
Odpovedať
Caute priaznivci tohto domu. My uz pracujeme na Uzemnom konani tak dufam, ze susedia nebudu mat vyhrady a vsetko dobre prebehne. Snad v oktobri vykopeme zaklady a dame deku :-).
Odpovedať
kto staviate ake zmeny ste robili? alebo planujete robiť? my tieto: obývačku natiahli o 70 cm - bola mala, treba si tam realne nakreslit nabytok (30cm na na úrovni technickej miestnosti a 40 cm medzi rohom a dverami nechali sme presklený roh krb je medzi dverami a preskleným rohom, na pôvodnom mieste krbu je jedalensky stôl ak chcete šatníky do detských izieb, pozor na rozmer - hlbku, je tam iba 40 cm tak isto pozor na satnik v spalni je uzky - pre dospelacky šatník treba hlbku 65 cm urobili sme obytne podkrovie je to 70m2, trochu prerobeny krov (posunute klieštiny vyššie + 1 rad tehal naviac v technickej miestnosti su schody na podkrovie, mozu byt aj v chodbe a to tak že obetujete šatnik pri obyvacke kotolna je v podkrovi
Odpovedať
Profilova fotka
:-D držíme prsty všetkým čo už stavaju aj tým čo sa chystaju stavať. My začíname maraton vybavovačiek a na buduci rok začneme.............dufam.Prave riešime kupu pozemku a potom musíme previesť kulturu pozemku, nasledne povolenia a td. Nemate niekto skusenosť s šfrb ? :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ahojte, chcem sa spytata , ci niekto stavia, alebo ma postaveny tento bungalov v zilinskom kraji? dakujem za odpoved :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bejbo777 ste už rozhodnuty pre tentodom alebo len uvažujete? :-)
Odpovedať
@havaj povedala by som, ze uz sme rozhodnuty, velmi sa nam paci, len by sme ho chceli vidiet v reali, ale neviem, ci to bude mozne...vy staviate tento domcek?
Odpovedať
Profilova fotka
@bejbo777 chystame sa začať tento rok. tiež som to chcel pozrieť ale nikde na blizku nebol
Odpovedať
@havaj tak vam drzim palceky, nas caka este vela prace, davame dokopy este len pozemok, tak uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
@bejbo777 no absolvovali sme to min. rok teraz čakame na peniažky . držime prsty aj my vam .
Odpovedať
Článok sa načítava...
@havaj dakujeme :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Staviate niekto tento domcek na okoli TT, PN? Domcek je uplne vyborny, chcel by som zacat so stavbou uz tento rok. Kolko Vas vysla kompletna stavba ak ste si stavali svojpomocne? diky za odpovede.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
pozdravujeme všetkých nadšencov bungalovu 879. my práve dokončujeme spomínaný maratón vybavovačiek a v septembri by sme chceli začať so stavbou základov domu. veľmi by nám pomohlo obzrieť si už hotovú stavbu, aby sme si vytvorili lepšiu predstavu výhod a nevýhod tohto podľa nás "super projektu" a aby sme prípadne mohli ešte pred začatím stavby urobiť potrebné zmeny. bol by niekto ochotný ukázať nám hotový dom a podeliť sa s nami o vlastné postrehy a rady? stačí aj hrubá stavba. ďakujeme.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@gabriello - diky za info o tych satnikoch ... a kolko je hlbka podla projektu v spalni? Ked pises, ze treba 65cm? Co ked by tam boli len police? Teda ak sa bavime o tom satniku za dverami ...
Odpovedať
podla projektu tam je 415 mm ked odrátaš obložkovú zárubňu tak ti zostane350 mm
Odpovedať
@gabriello - hmmm, tak to je dost malo aj na tie police :-o . A ako si to vyriesil Ty?
Odpovedať
posunuli sme dvere o 20 cm a zmenšili kupelnu o 20 cm
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
@sonda2 Ahojky, mohla by som sa ťa spytať koľko vás vyšiel domček do finalnej podoby (kupeľna, podlahy..)?? A ako dlho ste ho stavali?? Dakujem za odpoveď IP. :) ;-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@andrej258 Páči sa mi tento projekt domu. Koľko zhruba stál , staval si ho svojpomocne alebo firma? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ako vyzerá s vami čo staviate alebo ste postavili 897 ??? koľko vyšlo svojpomocne?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojke, kto mate postavený bungalov 879? nemate niekde fotky ako vyzera kuchyna s obyvackou? Dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?