Je reálny 4 izbový bungalov do 83.000€?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
4 izbovy bungalov do 2.5 mil., je to vobec realne? Ak ano u akej firmy sa da postavit na kluc a co vsetko to zahrna?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinp0 ahoj mozem poprosit o nazov firmy?
Odpovedať
Profilova fotka
môže byť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@manki ahoj das kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinp0 ahoj mohla by som ta poprosit o nazov firmy co stavia tvojmu znamemu dakujem
Odpovedať
@martinp0 ahoj môžeš poslať kontakt na nizkoenergetický dom z akého materiálu stavia?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetkych optimistov.Za ziadnu cenu nepostavis za 83000.Dokoncievacky zozeru najviac penazi.Hruba stavba s oknami to zvladnete,no potom sa to rozbehne.Bezodna studna len vhadzujes.Nech sa dari
Odpovedať
Ahoj,kamaratka si vybrala tento montovany dom na kluc za 49.990€ bez zakl.dosky ..tu si bude robit sama..su v tom komplet obklady atd..uz iba zariadit..pridam foto..
Odpovedať
v ziadnom pripade nehladam pracu... len nemam rad hru slov hodne duchaplnych...- podla mojho nazoru je ubohe radit ak clovek nema skusenosti a kompletny stav veci mu nic nehovori...tak napr. kamaratka vybrala tento dom za 49 tis...ako sa jej da poradit ked nevies orientaciu, polohu v terene,pouzite mat., pozadovany tep. odpor, standard materialov ..........- skus sa pozriet na vec aj z druhej strany---niekto musi pracovat preto ze musi a niekto preto ze chce a moze si vyberat ... ja som v stave ze nemusim ale urcite sa nepustim do prace skor ako to nema hlavu a to druhe....a ked dam niekde cislo tak preto ze sa nemam za co skovavat,....ak budes chciet kludne zavolaj a poradim ak budem vediet a cuduj sa svete nic za to nebudem chciet .. mozno len pocit ze som pomohol
Odpovedať
@teo2412 to nieje len "jedna kamaratka povedala" ...ak by mal niekto zaujem,opyta sa dalej a poslem mu,co vsetko to zahrna atd...nevidim vyznam ,pisat tu hned vsetko,co je v tej cene podrobne polozku po polozke... Tak sa netreba schovavat za prispevky druhych a pisat,ze su ich prispevky ubohe...chcela som iba poradit,nie aby si tu rozoberal,co som ako napisala...Napis si vlastny prispevok a porad lepsie ,ak vies,to ti nikto neberie..
Odpovedať
ospravedlnujem sa nikoho som sa nechcel dotknut....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ahoj @sz.zuzana mohla by si mi prosím napísať aká firma vám postavila dom? Ďakujem
Odpovedať
@11erik11 mohol by si poslať link na firmu, ktorá ti ho stavala... a si spokojný?
Odpovedať
Je to srandovne citanie. niektori vypisuju ze za 70-80 000 uz postavili, a niektori pri cene 80 tisic Ti povedia ze este raz tolko. Ti co rataju na vystavbu 150 000 zrejme budu i malovanie mat na kluc. Niektori ludia bud nemaju prehlad o normalnych cenach alebo porovnavaju svoje bronzove vrata do garaze s byvanim obycajnych ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
@niless no to je tym, ze niekto ma zaklady 60cm a niekto 180cm, niekto ma dom aby sa spratal do kolaudacie, niekto ma NED niekto PD, niekto ma v dome elektricky radiator, niekto plynovy kotol, niekto TC, niekto solar. Ten rozptyl ceny je pochopitelny.
Odpovedať
https://m.facebook.com/NovyDomZaCenuB.... Ahoj vcera som natrafil na tuto stranku. Nepoznam tu firmu ale ked stavaju za tie peniaze co o sebe pisu tak sa to normalne oplati na kluc. Stavaju komplet ze sa staci len nastahovat 4i dom za 65 tis teda bez kuchyne a sanita a obklad su ratane. Mrkni na tu stranku na fb za to nic nedas. Ja idem stavat svojpomocne 105 uzitkova plocha bungalow a chcem sa dat do 80 tis plus vybava. Len sa nenechaj odradit nazormy niektorych ludi ktory vlastne byvaju na byte lebo sa nechali odradit od svojho sna.
Odpovedať
Profilova fotka
Máme taký......Stilo1...a je aj v 4 izbovej verzii od Bauholdingu.
Odpovedať
Profilova fotka
Lacné veci stoja za.... rád by som videl použité materiály, obklady a sanitu v tejto cene. Áno všetko sa dá, ale na úkor kvality a po 2-5 rokoch môžte meniť napr. sprchový kút, wc atď. Nikdy by som si nedal spraviť na kľúč dom v takejto cene. Max hrubú stavbu a ostatné by som si dohliadol sam!
Odpovedať
izba 9,5m2??? to co je? satnik? ved tam sa ani hracky dietatu nezmestia. a cena je nerealna. to neexistuje postavit 4 izbovy dom na komplet za tu cenu. proste neexistuje.
Odpovedať
4 i. dom bungalov sa da postavit za 50 000 - 60 000€ bez zariadenia, sanity, obkladaciek toto neratat do domu lebo kazdý ma iný standard niekto potrebuje kachlicky za 40€ m2 niekomu stacia za 15€, ked clovek trosku rozmýsla tak sa to da a to pouzije kvalitné materiali a vacsina prac je robena firmami alebo živnostníkmy. Samozrejma ked chce niekto TC alebo ine hracky tak tam už cena ide hore.
Odpovedať
Profilova fotka
lenze tu sa ta cena spomina na kluc.takze neda!ja so zvladol svoj dom s brutalnyni zlavami,tvrda svojpomoc,bez kuchyne za 70000.a to som s oboru stavebnictvo,projekt zadara atd.jednoducho ak tam ma byt kvalitny material tak sa to neda toboz na kluc.... nam 103m2 na predstavu.
Odpovedať
@plamen na kluc jedine montovaný ten sa da v pohode.
Odpovedať
Uz teraz nie je jasne ci 49 900 € alebo sa stale bavime o 83 tisic? Ak 49 nakomplet bez zakladovej dosky, tak preco nie ale ta kvalita bude neviem o com. Su dalej firmy ktore robia montovane domy, ale ide o pyramidu, vezmu nejaky zisk a dokoncievaju zo zaloh za buduce zakazky. Kazdopadne dam otazku do plena? Je hodnejsi takyto dom (49 000) alebo radsej 3-4 izby v panelaku vo vacsom meste? A odpadne dost podstatna vec dohadovanie sa so susedmi v panelaku ked je nutne nieco riesit. Kazdopadne ak by som do toho isiel ziadnu zalohu, iba ak tak vinkulaciu zalohy v banke, t.j. peniaze dostanu az ked nieco postavia a odsuhlasite.
Odpovedať
@jasmiinka7 no ved podobny staviame ci ? akurat vacsej rozlohy :-D az teraz som si vsimla... ta izba 9 m2 s ami zda ozaj malinka, ale to je vec priorit.. my sme sa na HS bez oknien s elektrikou a vodou dostali na sumu 30 tis e
Odpovedať
@lucka1987 Luci,my staviame tiez b333,aj sme si pisali nedavno..:-) tento som dala len pre info ludom,ze sa da postavit do takej ceny..:-) My ideme na krov,tak snad do zimy bude strecha hotova..drzim palceky..:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 viem viem, spomenula som si. mi bol nick akysi znami. tak drzim palce... my sme dorobili vodu a elektrinu. ak vyjde co ma, tak do Vianoc by sme dali okna a kurenie a mozno aj omietky.. Ak sa v banke nepohneme, tak na to kasleme a pokracujeme pomaly na jar. a tento rok len pripojky doriesime
Odpovedať
@martinp0 a o aku firmu islo???
Odpovedať
Profilova fotka
ANO JE....Magenta cz,.....sú to moraváci....Nový Hrozenkov....aj Idu stavať....
Odpovedať
ale ruku na srdce..kolko ludi je tak uvedomelych,ze si povie nie som bohaty aby som kupoval lacne veci..kazdy chce co najlacnejsie..ale aj tam sa da relativne lacno poriesit..nie je smejd ako smejd... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?