Je reálny 4 izbový bungalov do 83.000€?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
4 izbovy bungalov do 2.5 mil., je to vobec realne? Ak ano u akej firmy sa da postavit na kluc a co vsetko to zahrna?
Odpovedať
@martinp0 my sa pozerame po 4izbovom. posli mi prosim info na czupekova@centrum.sk
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze ano pokial je to jednoduchy typ bungalovu...my to prave tiez riesime a hladame jednoduche projekty ktore splnia nase poziadavky...napr.alfa 130... :-)
Odpovedať
je to reálne ;-) my máme 4 izbový bungalov,116 m2...aj zo zákl.doskou,celkom zo všetkými 75 tisic € :-)
Odpovedať
a urobila nám firma na kluč ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sz.zuzana To je super cena, pošleš link na firmu??
Odpovedať
@jarka62 ..dokonca aj za 69.000,- :-)
Odpovedať
bungalov 333 vyjde ti pekne svojpomocne 70 000 eur
Odpovedať
aj za 60 tis.eur ;-)
Odpovedať
ahojte, ak mám nacenenú HS na 55 tisíc eur, koľko by podľa vás bolo ešte treba dať na dokončenie, v cene HS mám aj okná, vchod. a teras. a garaž dvere, domček má 12x18m,,, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martinp0 mozem poprosit link na firmu...?vdaka...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katarina104 minimálne ešte raz toľko... elektrina, voda, kúrenie,omietky, maľovky, obklady,podlahy, sanita... všetko šialené položky a to nemusíš ísť ani do nadštandardu. Nerátam samozrejme kuchynskú linku so spotrebičmi a zariadenie. Hrubá stavba je vlastne iba základ. A ani ja som tomu kedysi neverila ;-) .
Odpovedať
@jankazb ďakujem
Odpovedať
@jankazb a ty máš aký veľký bungalow, koľko ťa vyšla HS?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina104 veľkosť cca 14x11m a cena... fakt to zrátané nemám. Stavali sme dodávateľsky. Dom mám v albume.
Odpovedať
@jankazb krásny domček, a celkovo nevieš koľko to vyšlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina104 zajtra zrátam a pošlem do IP. OK? Inak náš staviteľ je tu na MS ;-)
Odpovedať
@jankazb ok vďaka mysli na mňa ;-)
Odpovedať
@sz.zuzana aj ja si prosim link na firmu do IPcky :) dakujeem
Odpovedať
ahoj nam stavali na kľuč 4 izbovi bungalov 110m2 za 68 000€ cena nezaleži len na m2 ale aj na zložitosti domu.
Odpovedať
@sz.zuzana zdravím, môžem poprosiť viac info o dome do IP, aká firma, čo to všetko zahrňalo stavba na kľúč, je aj s garážou? ak máte nejaký pôdorys, poteší, ďakujem :-)
Odpovedať
@11erik11 zdravím, môžem poprosiť viac info o dome do IP, aká firma, čo to všetko zahrňalo stavba na kľúč, je aj s garážou? ak máte nejaký pôdorys, poteší, ďakujem :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tento viktorini, spamuje v roznych topickoch stale to iste...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
www.skvelydom.sk skus sa tam poobzerat, stoji to za skusku, poznam ludi co tam stavali a pochvaluju si..... aspon skus :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@martinp0 ahoj mozes mi zaslat nazov tej firmy co si pisal dakujem
Odpovedať
@morandia neviem či už máš odpeveď, no mne napríklad stavia firma ktorá má vo vašej lokalite (KE) rozostavaný jeden zo svojích domov. Ceny super, prístup a kvalita taktiež. Všetko na kľúč aj so základovou doskou. Kontakt cez IP. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?