Je 1000€ dobrá cena za projekt?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosím vás poradte nám,ponukli nam znamy vypracovaný projekt domu,dom je navrhnutý presne tak ako by sme chceli my a dávajú nám ho za 1000eur,dom má asi 120m2,nevieme usúdiť či je to dobrá cena, stavať chceme od budúceho roka takže sme ešte nič take nezisťovali,viete nam poradiť?dakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janvirostko a kto ma ten suhlas zohnat? predavajuci, alebo kupujuci?
Odpovedať
@dadex urcite predavajuci
Odpovedať
Profilova fotka
@janvirostko dakujem za radu. este jedna otazocka :-) ako taky suhlas vyzera. ja by som chcela taky projekt kupit, ale nechcem mat zase s tym problem.
Odpovedať
Profilova fotka
Tých 1000 eur je už aj so situáciou osadenia a prípojkami? Ak áno, tak je to dobrá cena. Zvyčajne sa cena začína od 1200 eur na komplet.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@andyfoto zaujala ma cena za projekt, to bol uz realizacny aj s osadenim a sietami? mozem poprosit nejake info do IP?
Odpovedať
Profilova fotka
@debbie vies mi do IP poslat nejak info a kontakt na pana projektanta?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka8855 ahoj, to bolo 6-7rokov dozadu, nie sme v kontakte s architektou uz, kontakt nezozeniem
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicka696 ahoj ja dávam 1700eur za plan architektke a je to rodina (:-( samozrejme co chcem si upravim ... a je to dosť veľká pálka, len staviame pamiatkovej zóne a nemôžem mať aky kolvek.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Ja som tiež projektant a snažím sa robiť projekt na stavebné povolenie PO a okolie v kompletnom rozsahu s profesiami za 880 Eur bez dph, cez faktúru cca. 1060 eur s dph. Je to o držku, čo sa týka stavebnej časti, ale zatiaľ sa mi darí držať si túto cenu. No všetky projekty sú na mieru aj 3D návrhom, ktorý je v cene.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@vikitino Dobrý deň, nemohli by ste mi poslať kontakt na toho architekta ktorého spominate vo svojom prispevku? Ďakujem
Odpovedať
@neupauer mal by som záujem o Vaše služby. Potrebujem naprojektovať dom. Predbežnú predstavu o projekte by som Vám zaslal mailom. Môj mail jpodhorsky@gmail.com
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nikabrunc Dobrý deň, poprosím o kontakt na Vášho architekta. Ďakujem
Odpovedať
@podhor to skôr napíšte vy projektantovi :) http://jurajneupauer.wixsite.com/neup...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?