Dom do L 5 izbovy

Ahojteee. Prosiiim 🙏 ma z Vas niekto podorys do Lka? Mame pozemok 20x32 a vychadza nam to ze dom bude do tvaru L pricom na 1 strane bude dlha chodba a vsetky obyvatelne miestnosti budu na 1 stranu - idealne vychod na terasu. Mate niekto tipy ako to “upratat”? Dakujem krasne
Odpovedať
Skus sa inspirovat. Hore je sever
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@malase85 dom do L ma mat co najmensiu chodbicku, ten tvar treba vyuzit
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik194 podla mna fajn. Nie je tam ani zbytocne velka chodba, ktora by uberala potrebny priestor
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pozemok mame 25x30 tiez riesime projekt do L ktory budeme trosku zvacsovat a minimalne upravovat, mozete sa inspirovat.zatial sme po vela projektoch na takomto niecom
Odpovedať
Vdakaa. My chceme mat takto otocenu kuchynu s obyvackou ale na druhej strane chodby nebudu obyvacie miestnosti. Cize musi byt dlha chodba a z nej miestnosti smerom na terasu. A tie izby budu vacsie ako v projekte. Detske aspon 14m2 a kuchyna s obyvackou cca 50m2 🤷‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom ste mohli ist do niecoho takehoto https://www.eurolineslovakia.sk/sk/pr...
Odpovedať
@palmen Jeej super diiikes. Tu jednu stranu musime mat kratsiu ale da sa s tym pracovat 👏. Idem kreslit 😉😉
Odpovedať
@malase85 to vyzera velmi dobre hlavne to oddelenie nocnej a dennej casti, na nom by som asi nejak nic zavazneho ani nemenila
Odpovedať
A kde staviate?
Odpovedať
@zovinkovaradka Marianka. Uz mame podorys 😉
Odpovedať
@jozefsv Všeobecne myslím, že je najlepšie ak chodby nie sú, aby sa priestor proste využil naplno!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@malase85 už máte stavebnú firmu?
Odpovedať
@zovinkovaradka zatial len predbezne vybratu. Preco?
Odpovedať
@malase85, lebo my tiež hľadáme, ale neviem sa nikde dopátrať k recenziami, okrem dvoch.
Odpovedať
@zovinkovaradka Napis mi kludne SS. My zatial komunikujeme s Mirano - dlhe hladanie, telefonaty kym sme dospeli k tekto firme z viacerych. Mame od nich cenovu ponuku a uvidime co bude dalej ale zatial sme spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
@palmen NED atelier - projekt BOJ ? 🙂 Týmto som sa inšpiroval, ale nakoniec som tu urobil uplne inak 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?