Čo vravíte na Klasik 104 od Prodomu?

Má niekto z vás postavený tento dom? Aký máte naňho názor?
Odpovedať
Ahoj, ja uz v takom dome byvam 2 tyzdne. Je to domcek strednej kategorie, sme traja, takze nam to uplne staci. Urobili sme tam 2 male zmeny: Na hornej chodbe sme vyburali okno - bez nebo by tam bola tma. A dolu sme chodbu potiahli zarovno, cize je to cisty stvorec. Ziskas tym miesto. Maca
Odpovedať
Ahoj Neeo, stavali ste svojpomocne, alebo Vám to stavala firma? Načom sa dá najviac ušetriť?Tento domček mám už na 100% vybraný, takže som rada, že ho tu niekto má.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Nazdárek! Aj mne sa páči a chcel by som ho stavať..stavali ste svojpomocne, alebo Vám to stavala firma? Načom sa dá najviac ušetriť? Kolko rátate hrubú stavbu 1,7 mil? Vďaka. ;-)
Odpovedať
aj mi ho ideme staviať, len čakáme na úver, tiež sme tam urobili menšie zmeny: namiesto kúpelne v podkroví je šatník,a nemiesto jednej izby(hore) je kúpelna, a tiež sme urobili také zmeny ako píše neeo. A ako je kuchyňa tak tú priečku sme dali preč aby bolo viac svetla v kuchyni, a trocha sme rozšírili balkon. Cena konečná od projektanta je 1.900.000 sk.
Odpovedať
Prosím ťa , tá cena 1,9 mil. je cena na kľúč ( čo vypočítal projektant?) Vďaka!!! peter
Odpovedať
nie, svojpomocne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
ozivujem tuto temu. ako sa vam byva v tomto dome? nerol niekto nejake zmeny. zvacsenie podorusu o 1x1 meter? spajza by sa veru hodila. dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@asta My sme si postavili tento dom...som max spokojná.Foto na mojej stránke.Nepridáš i ty niečo?:-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?