Bungalov 772. Má s tým niekto skúsenosti?

13. apr 2020470
  • @janette3009  ahoj janette, dal by sa poslať na mail pôdorys Vášho domčeka? máme oň veľký záujem a praktické zmeny by sme privítali, ak sa dá mail je katka.k.ba@gmail.com. vopred ďakujem

• AHOJ,

NIE NESTAVIAME TENTO TYP DOMU , rozhodli sme sa pre dom ARD Laguna - momemtalne sme vo faze vnutornych omietok, na priestor sa nam zdal XL maly...Ak by ste potrebovali viac info mozete napisat...
    zatial dakujem

• Sponzor fóra
  • Ahojte, uvažujeme nad stavbou tohto domčeka,v prevedení XL a budem rada,ak mi niekto poradíte, zašlete foto už vášho postaveného domčeka a tiež poradíte, čo ste ako vylepšili a zmenili, resp. ako sa vyhnúť nejakým problémom,ktoré by sme neskor ľutovali. Prečítala som si všetky vaše príspevky, až tu som zbadal, čo všetko sa dá zmeiť k lepšiemu na tomto projekte. Budem rada za každú info a tiež by ma zaujímalo koľko € vás vyšla stavba domu, samozrejme zariadenie interiéru nepočítajúc.
    Ďakujem!

• @desinka10  Mohla by si mi prosím ťa poslať nejaké fotky interieru?na mail julia32@zoznam.sk

• @janette3009  ahoj, s manželom tiež uvažujeme nad 722, ale opis vašej zmeny nás zaujal viac. Môžem Vás preto poprosiť o zaslanie pôdorys? Veľmi pekne Vám ďakukjem 🙂 môj mail: krajcovicova.zu@gmail.com

• Ahojte, aj my sme sa pustili do výstavby tohto domčeka, 772, výzorovo nám ostal, ale izba asi ani jedna ako na povodnom projekte 🙂

• my sme sa tiez pustili, ale projekt sme zachovali... platna hotova 😛

• trosku upraveny bungalov 772 bez garaze

• Už nikto nestavia? ☺

• Haló Haló 😞

• @luctom  Ahoj, my sa chystame staviat tento domcek, akurat chceme este upravit projekt... vy uz mate domcek postaveny?

• @aaaandrea  ahoj ešte nie nakoľko od novembra riešime príjazdová cestu-jej schválenie akurát to opäť pozastavila polícia takže nekonečný príbeh....

• Ahoj, obnovuji téma. Má někdo tento dům kdo by byl ochotný poskytnout nějaké fotky, rady atd? Uvažujeme o stavbě podobného domu, který by byl tímto hodně inspirovaný, ale předělaný na 5+1 (přidat menší pracovnu).
    Děkuji moc

• Zdravím, uvažuju také o stavbě s menšími úpravami v noční části, ale jinak okna a dveře mi zůstanou podle původních plánů. Má prosím někdo rozpočet, co na kolik vyšlo? Moc by mi to pomohlo, díky. milan.tichy110@seznam.cz

• Sponzor fóra
  • Ahojte osobne som bola v tomto domceku bol pre nás s manželom top top top ale... Po osobnom zhodnotení veľmi zle😞 detské izby treba zväčšiť 12m2 je ideálna detská izba tieto sú mini titi deti mali postele nad dverami 😮 zle! Zbytočne dlhá chodba 😞 máme tiež vybraný L kovy bungalov a všetky sme chceli s francúzskymi oknami do záhrady plus obývačka a našli sme lepšiu alternatívu a samozrejme tá garáž joj to si tiež treba premyslieť 🙂

• @milan110  inak cena svojpomocne v tomto dome čo sme sa pýtali domácich a to ho stavali pred 6mi rokmi 110000€

• Caute. Nejake nove foto 772xl kto by sa chcel pochvalit? Hlavne interier by ma zaujimal 🙂

• Zdar,taky jsme se pustili do 772xxl,par fotek pro inspiraci 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Archív článkov od partnerov