Bungalov 772. Má s tým niekto skúsenosti?

a co tento typ? ma s tym niekto skusenosti? http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
danuska ten bungalov vyzera fakt dobre, ale pre nas by bol asi zbytocne velky, 16x18m je uz dost. Ale krasny, a ta garaz ;-) Uz staviate ci sa este len rozhodujete? My sme vybrali ten 567, len mame problem kupit pozemok :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ježišky ten dom by som brala len zatial to nieje reálne pozemok je len niesu peniažky. Budú až po materskej dúfam:-)
Odpovedať
garaz nechceme ani tu druhu zelenu miestnost -asi kotolna a to sa vlastne posunie nizsie , cize to nebude take siroke.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my staviame tento domcek, len sme ho pre zmenu trosku zvacsili. :-)
Odpovedať
Ahoj Deniska S priatelkou rozmyslame tiez nad tymto projektou so stavbou na buduci rok. Mozem sa spytat ake upravy ste navrhly? Ak by Vam to nevadilo mohli by ste mi poslat fotky s vzstavby?Pomoze nam to pri dalsom rozhodovani pretoze upravi planujeme...Dakujem ;-)
Odpovedať
este som zabudol mail mato085@gmail.com
Odpovedať
Vyjadrim sa k povodnemu podorysu... Nepaci sa mi, ze zachod je hned pri dverach, ale satnik, ci botnik su az za rohom.... prides dnu, nemas sa kde zlozit, prejdes si pomaly cez pol domu, kym sa zlozis, naslapes si a potom cez to nachodene chodis na toaletu.... to za predpokladu, ze neuznavam system, ze po domacnostiach chodime obuti, sme skratka zvyknuti sa vyzuvat.... niekedy je vonku aj sneh, blato, mokro, atd.... Bungalov samotny ma mozno velkoryse rozmery, ale tie miestnosti o velkosti 9,8 m su co? :-O ... uz tych 12,5m na spalnu sa mi zda ako minimalne minimum.... A ta druha zelena miestnost je nahodou celkom fajn - nanosis si tam drevo, naradie, hocico, co okolo domu treba a nepovaluje sa to nikde vonku....
Odpovedať
Profilova fotka
mato085, my sme domcek zvacsovali, a este sme potrebovali vchod z druhej strany, takze z jednej tej izby je vchod, garaz mame samostatnu, takze z povodnej sa zvacsila kuchyna s obyvackou....a v podstate z povodneho vnutorneho rozlozenia nezostalo takmer nic.
Odpovedať
;-(
Odpovedať
deniska 10 dakujem za odpoved, :-) prave nam prisla projektova dokumentacia a nevieme ci mame upravit tento projekt alebo dat navrhnut uplne novy,podla tohto projektu len uz s nasimi zmenami,nemate skusenosti ako to vide lacnejsie?pocul som ze ked sa v projekte robia zmeny sa predrazi aj o 100%,tak by ma to celkom zaujimalo....dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Mato, zalezi asi na rozsahu zmien, ci zachovate aspom nosne steny, podorys domu a tak, na co sa vztahuje napr. strecha a podobne, ale v zasade si myslim ze to vyjde lacnejsie ako individualny projekt, nam povedali ze za individualny projekt sa s nami pod 100 tis nikto ani nebude bavit. takto sme dali urobit len novy projet na strechu, zatial :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Individualny projekt sa da vybavit aj lacnejsie ako 100 tis. Niekedy je individualny projekt lacnejsie riesenie, ako zmena projektovej dokumentacie.
Odpovedať
Profilova fotka
ano ak mas znameho projektanta, a tiez zalezi od daneho domu. Ja len ze na tento nas nam toto povedali viaceri, ta cena bola okolo 100 tis +,-, a takto nas to vyslo nejakych 40 tis. no neviem ci by nam to niekto urobil za 40 ako individual, komplet cely projekt !?!
Odpovedať
Deniska prihoď nejaké realizačné foto.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
potrebujem pomoc pri bungalove 772. chceli by sme si ho postavit, ale prv by sme ho chceli vidiet a s tym mame problem, lebo obhliadnut domy vo velkom biely je sice mozne, ale len v doobednajsich hodinach a to sme v praci. mate niekto tento dom s lepsimi fotografiami hlavne izby a kupelnu by sme si chceli pozriet, popripadne ci by bola mozna obhliadka. izby sa nam zdaju rozmerovo mensie, preto by sme ten dom radsej videli, nez sa pustime do stavania. dik moc, ak poslete foto, prosim na mail mangoo22@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim Vas... uz ubehlo vela casu co ste si tu pisali,ale ja chcem riesit stavanie RD az teraz a mam tiez zaujem o bungalov 772. Chcel by som vas poprosit ci by ste mi mohli napisat nejake pocity z tohto domceka - co by ste zmenili alebo nezmenili... a keby sa dala nejaka inspiracia...keby ste mi mohli poskytnut nejake foto... Velmi pekne dakujem za pomoc a ochotu ....
Odpovedať
Zdravím, rovnako sa nám páči tento bungalov, ale už je aj nový 772 XL, čo je o niečo väčší ako pôvodný projekt. Sme k tomuto projektu s priateľom celkom naklonení, len rozmýšľame nad niekoľkými úpravami. Zatiaľ rozmýšľame nad zrušením toho WC pri vchode a rovnako kúpeľne a šatníka v spálni. Posunutím priečok chceme vytvoriť malú pracovňu, zväčšiť kúpeľňu a ešte nám aj vznikne priestor pre odkladanie topánok pri vchode. Garáž pretiahneme, špajzu vysunieme do garáže, tým sa mi pekne roztiahne aj kuchynská linka. Vo výklenku v garáži, ktorý vznikne vysunutím špajze, by som chcela umiestniť kotle a odtiaľ urobiť rozvody tepla do domu. (???) Vchod do garáže chceme z vnútra domu, nie z exteriéru. Zrušenú druhú toaletu by som dala do tej zadnej technickej miestnosti, kde by som umiestnila aj práčku so sušičkou. Je to celkom praktické, pretože keď budeme na terase, alebo v záhradnom altánku,......., je to praktickejšie, ako prebiehať cez celý dom.. Je to len taká prvá myšlienka.. Ak by ste aj Vy mali nejaké podobné inšpiratívne myšlienky, dajte vedieť, budem rada.. Ďakujem a pekný deň prajem.
Odpovedať
Ahojte, kúpim projekt BUNGALOV 772, príp. BUNGALOV 772XL, ponúknite. katarina.svecova@seznam.cz
Odpovedať
My staviame tento bungalov a sme zatiaľ spokojní. Domček sme zväčšovali, z garáže máme 2 izby, zrušili sme špajzu v kuchyni ( teraz tu máme okno ). Špajzu sme umiestnili na chodbe. Zádverie hlavného vchodu je na pôvodnom projekte veľmi úzke, v našom projekte sme ho rozšírili, tak isto aj detské izby a kúpelne. Dvojgaráž s dielňou sme pristavili k časti domu od spálne, čo ešte viac zvýšilo súkromie vo dvore. Z pôvodného pôdorysu v tvare "T" vznikol pôdorys v tvare"L", čo je podľa nás praktickejšie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@janette3009 Ahoj zaujali ma zmeny ktoré ste vykonali pri realizácii domu. Pôvodny plan bol na bungalov 772 xxl? Dalo by sa poslať viac foto poprípade podoris planu. Rozmýšlame zo ženou nad stavbou tohoto domu. Teraz máme klasik 103 a nieje to ono. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Bungalov 772 je s malymi upravami dobre rieseny dom (nakoniec vyhral tri krat po sebe bungalov roka) mame ho na 80% dokonceny a sme spokojny 8-)
Odpovedať
pre inspiraciu :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@katka54 ahoj prodam projekt bungalov 772 za 50% slevy , koupil jsem totiz cely dum jiny 777 287 387
Odpovedať
PRODAM projekt bungalov 772 za 50% ceny. K tomu 5x pare. Duvod: koupil jsem hotovy jiny dum a projet mi zbyl .... ;-) Tel.: +420777287387
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte, tiez mame vybrany tento dom, chceme ho vsak s mensimi upravami, vie mi niekto poskytnut odpredaj tohoto projektu ak s upravami, ale model xxl 772 ..? Kontakt: monikavlckova11@gmail.com
Odpovedať
@janette3009 ahoj, tiez mame vybrany tento dom...dal by sa zalat podorys domu ako ho mate upraveny..? Ak by nam vyhovova podorys, dal by sa odpredat projekt..? diky monikavlckova11@gmail.com
Odpovedať
dakujem za odpovede, nevieme sa rozhodnut medzi bungalovom xxl 772, alebo ARD Laguna - tento sa mi zda praktickejsi ma s nim niekto skusenost...? Cim viac pozeram na xxl, tym viac sa mi zda neprakticky...no neviem, uvitam kazdu skusenost ...dakujem za odpovede...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?